Ogłoszenia Parafialne 8.12.2019

 1. Dzisiaj przeprowadzamy składkę na remonty i inwestycje. Został wybrany dostawca kabiny windy, osprzętu oraz szybu. Kilka dni temu odbyły się konsultacje z przedstawicielem firmy. Obiecano, że prace przy stawianiu szybu będą mogły rozpocząć się na wiosnę. Msza św. za Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej parafii będzie o godz. 12. Bóg zapłać!
 2. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 3. Msze św. roratnie odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18. Na roraty zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Bardzo prosimy rodziców by umożliwili swoim dzieciom uczestnictwo w roratach. Dla dzieci z 3 klas Msza św. jest najlepszym przygotowaniem do I spowiedzi i Komunii św. więc liczymy na obecność. Niestety pomimo naszych próśb większość rodziców uniemożliwia dzieciom uczestnictwo w Eucharystii.
 4. Różaniec – środa godz. 17:30; Apel Jasnogórski – sobota godz. 21; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP – niedziela godz. 7:30.
 5. Przez cały rok każdego dnia w którejś z parafii naszej Archidiecezji odbywa się całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Nasza parafia przeżywać będzie adorację w najbliższy piątek od godz. 8 do 21 z przerwą na Mszę św. o godz. 18. Młodzież poprowadzi adorację od godz. 19 do 19:30. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian choćby na krótką modlitwę. Postarajmy się by Pan Jezus w tym dniu nie był sam w kościele.
 6. Spotkania grup duszpasterskich: Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00 adoracja a po niej spotkanie tematyczne; ministranci młodsi – sobota godz. 10; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11; zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
 7. Kandydaci do bierzmowania z klas 8, którzy nie byli na drugim spotkaniu mają dodatkowy termin spotkania we wtorek o godz. 19. Obecność obowiązkowa! Kandydaci do bierzmowania z klas 8 z wszystkich grup będą mieć wspólne spotkanie 16 grudnia o godz. 19:30 w dolnym kościele.
 8. Trwa zbiórka żywności dla potrzebujących. Żywność prosimy dostarczyć do 16 grudnia do Caritasu Parafialnego w poniedziałki od 16 do 17:30. Jest też wystawiony kosz w Chacie Polskiej do którego można składać zakupione w sklepie produkty.
 9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w terminie od 18 do 25 maja 2020 roku. Plan pielgrzymki w zakrystii. Zapisy i spotkanie z właścicielem biura dotyczące pielgrzymki w piątek o godz. 19 w sali portretowej.
 10. Pobłogosławione opłatki, świece Caritas w cenie 13 i 7 zł oraz sianko można nabyć po Mszy św. w sali portretowej. Dochód z sianka w całości przeznaczony jest na DM Radość a dochód z opłatków będzie do dyspozycji Caritas naszej parafii.
 11. Zmarli nasi parafianie: śp. Hanna Nowak z ul. Toruńskiej. Msza św. pogrzebowa będzie we wtorek o godz. 10 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12; śp. Katarzyna Mrug z ul. Pustej. Msza św. pogrzebowa będzie w środę o godz. 10 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12. Wieczny odpoczynek…