Ogłoszenia parafialne 5.07.2020

  1. Przed tygodniem Członkowie Caritas Parafialna przeprowadzali kwestę na potrzebujących z naszej parafii. Wpłynęło 840 zł. Bóg zapłać!
  2. Na inwestycje w naszej parafii przeprowadzimy składkę za tydzień.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30; Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek; Różaniec w środę o godz. 17:30 poprowadzony przez członków Żywego Różańca; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki w niedzielę o godz. 7:30;
  4. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie ma rannych Mszy św. Msze św. niedzielne o godz. 8, 10 i 18. Wszystkie Msze św. w czasie pandemii odprawiane są w górnym kościele.
  5. Biuro parafialne czynne według stałego porządku.
  6. Prosimy regulować intencje Mszy św. na miesiąc lipiec i sierpień, gdyż z powodu urlopów księży są one drukowane wcześniej.
  7. Nasi parafianie wyszli z inicjatywą modlitwy w intencji wybudowania windy do kościoła. Potrzeba 17 osób, które będą odmawiać Nowennę Pompejańską. Prosimy by chętne osoby zgłaszały się na adres mailowy parafian, którzy będą koordynować całe przedsięwzięcie: zaklina@czekala.net.pl.
  8. Po oby stronach kościoła przy wyjściach są stojaki do gazet. Gazety, które się na nich znajdują są do zabrania.
  9. Pielgrzymka duchowa na Jasną Górę będzie w naszej parafii w środę o godz. 18 a następnie czuwanie modlitewne. Pielgrzymka piesza w tym roku nie odbędzie się a pielgrzymować będą tylko przewodnicy grup.