Ogłoszenia duszpasterskie 8.11.2020

  1. Dzisiaj z racji 2 niedzieli miesiąca przeprowadzamy składkę inwestycyjną. Oprócz postawienia ścianki w nawie bocznej kościoła rozpocznie się remont kapitalny mieszkania gościnnego na probostwie, które jest przeznaczone głównie dla kapłanów, którzy głoszą rekolekcje czy przeprowadzają misje.

 

  1. Prosimy by osoby uczestniczące w nabożeństwach miały zakryte usta i nos.

 

  1. W środę Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10. Po Mszy przejdziemy pod kościół przy ul. Toruńskiej na modlitwę w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny.

 

  1. Nabożeństwa w najbliższym tygodniu: adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30; do Bożego Miłosierdzia we wtorek; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę; Godzinki w niedzielę o godz. 7:30.

 

  1. Msza św. z udziałem Duszpasterstwa Młodzieży Radość w piątek o godz. 18.

 

  1. Przyjmujemy intencje na nowy rok. Można rezerwować Msze św. mailowo.

 

  1. W „Chacie Polskiej” został wystawiony przez Caritas Parafii kosz na żywność dla potrzebujących.

 

  1. Przypominamy, że z naszego kościoła odbywa się transmisja wszystkich nabożeństw. Zachęcamy do łączenia się ze wspólnotą parafialną tych, którzy ze względu na epidemię, wiek, chorobę czy inne ograniczenia nie mogą przyjść do kościoła.

 

  1. Zmarła śp. Małgorzata Polna z ul. Modlińskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 12:30 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 14:15. Zmarł były nasz wikariusz – ks. Michał Milewski. Pogrzeb będzie we wtorek w Odolanowie. Wieczny odpoczynek….