Ogłoszenia duszpasterskie 8.09.2019

 1. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na inwestycje i remonty w naszej parafii.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek po Mszy św.; Różaniec w środę o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21:00; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
 3. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg Biblijny – wtorek godz. 19 – sala młodzieży; ministranci starsi – czwartek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00; ministranci młodsi i kandydaci – sobota godz. 10:00; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.; zespół dziecięcy Redemi – sobota godz. 12 i niedziela godz. 09:30.                                                                                                                                                                                                                                                                                   Do Duszpasterstwa Młodzieży Radość może należeć młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej. Zapraszamy również młodzież ze szkół średnich i pozostałą młodzież. Chętni prosimy aby przyszli na najbliższe spotkanie w piątek o godz. 19 do sali młodzieży, która znajduje się po lewej stronie kościoła.
 1. Dzień Fatimski przypada w piątek. Zapraszamy na różaniec na godz. 17:30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz na Mszę św. na godz. 18. Po Mszy procesja fatimska wokół kościoła. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Łukasz Łukasik, kapelan Pieszej Poznańskiej Pielgrzymki na Jasną Górę i vice dyr. Poznańskiego Caritasu.
 2. I Dzień Wspólnoty Parafialnych Duszpasterstw Młodzieżowych Archidiecezji Poznańskiej, odbędzie się w najbliższą sobotę 14 września od godz. 15 do 20 w miejscu gdzie odbywał się nasz festyn. Spotkaniu przewodniczyć będzie Ks. Bp. Szymon Stułkowski. Program spotkania na plakatach w gablotach. Zapraszamy także młodzież, która nie należy do duszpasterstwa. Wstęp wolny! W związku z tym wydarzeniem młodzież z DM Radość przed kościołem przeprowadza zbiórkę do puszek na organizację Dnia Wspólnoty.
 3. Spotkania kandydatów do bierzmowania: Klasa 8 – wtorek 10.09 o godz. 19:00 w sali portretowej; Klasy 7 wraz z rodzicami – niedziela 15.09. po Mszy o godz. 12:00. Będzie to spotkanie organizacyjne, na którym będą zapisy na rozpoczęcie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
 4. Poradnia rodzinna i przedmałżeńska czynna w 1 i 3 środę miesiąca o godz. 18:30 w sali młodzieży.
 5. Biuro Parafialne czynne we wtorek i w środę od 16:00 do 17:00 oraz w piątek od 9 do 10.
 6. Za tydzień zbiorka przed kościołem na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
 7. Prosimy by dzieci po Mszy św. o godz. 10 zabierały kartoniki z owieczką, na których znajdują się pytania. Odcinek z odpowiedzią przynosimy za tydzień. Będą losowane nagrody. Obowiązkowo obrazki zabierają dzieci, które przygotowują się do I komunii św.
 8. Przewodnik Katolicki w cenie 6 zł., Mały Przewodnik Katolicki w cenie 5:90 zł., Misyjne Drogi w cenie 5 zł. Pozostałe gazety można zabierać nieodpłatnie.
 9. Jest nowy numer Wokół Odkupiciela a w nim wiele na temat święceń kapłańskich i prymicji ks. Filipa Byczyńskiego. Polecamy!
 10. Zmarła nasza parafianka śp. Halina Długosz z ul. Krańcowej. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 12:30 a po niej pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 14:15. Wieczny odpoczynek….