Ogłoszenia duszpasterskie 7.07.2019

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek do 19:30. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek, Różaniec w środę o godz. 17:30, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę, Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  2. Przypominamy, że w wakacje nie ma w tygodniu rannych Mszy św. oraz Mszy św. o godz. 16:30. Msza św. w sobotę o godz. 18 odprawiana jest w kaplicy. Nie ma również Mszy św. w niedzielę o godz. 12.
  3. Na potrzebujących z naszej parafii Caritas Parafialna zebrała 930 zł. Bóg zapłać!
  4. Na remonty i inwestycje w naszej parafii przeprowadzimy składkę za tydzień.
  5. Święto św. Benedykta – patrona Europy przypada w czwartek. Msza św. o godz. 18.
  6. Biuro Parafialne czynne jest we wtorek i w środę od godz. 16 do 17 i w piątek od godz. 9 do 10. Caritas Parafialna przyjmuje w poniedziałek od 16 do 17:30.
  7. Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła w sobotę. W ramach Duchowej Pielgrzymki każdego dnia wieczorem w kościołach poznańskich odbywa się Msza św.w intencji w której w danym dniu pielgrzymi zdążają do Częstochowy. W naszej parafii taka Msza św. będzie w czwartek o godz. 18, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. Jan Glapiak – opiekun duchowych pielgrzymów. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  1. Oprócz „Przewodnika Katolickiego” jest do nabycia kolejny numer „Misyjnych Dróg”w cenie 5 zł.