Ogłoszenia duszpasterskie 7.06.2020

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30. Do środy włącznie o godz. 20:30 różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Godzinki w niedzielę o godz. 7:30. Nabożeństwo czerwcowe każdego dnia bezpośrednio po wieczornej Mszą św. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane na żywo dla tych Parafian, którzy z racji wieku, choroby czy innej przyczyny nie mogą uczestniczyć we Mszy św. w kościele.
 2. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: Krąg Biblijny – wtorek po Mszy św. wieczornej; Wszyscy ministranci – piątek godz. 10 w strojach sportowych(wszystkich chłopaków, którzy chcą zostać ministrantami prosimy o kontakt z ks. Radosławem); Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – niedziela godz. 11.
 3. Prosimy by młodzież z DM Radość zapisywała się na 12 dniowe rekolekcje wakacyjne, które odbędą się w Ośrodku Rekolekcyjnym Archidiecezji Poznańskiej „Górska Przystań” w Lipnicy Wielkiej od 20 do 31 lipca. Na rekolekcje może pojechać młodzież, która od przyszłego roku szkolnego rozpocznie naukę w 7 klasie i dołączy do duszpasterstwa. Zapisy na stronie internetowej młodzieży lub u ks. proboszcza.
 4. Kandydaci do bierzmowania będą mieć spotkania: klasy 8 – dzisiaj po Mszy św. o godz. 12; klasy 7 w niedzielę 21 czerwca po Mszy św. o godz. 12.
 5. Nadzwyczajni szafarze Komunii św. mogą udać się z Komunią św. do chorych i starszych po wcześniejszym zgłoszeniu.
 6. W czwartek przeżywać będziemy Boże Ciało. W związku z tym, że nie będzie procesji do czterech ołtarzy, Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Msza św. z uroczystości Bożego Ciała będzie już w środę o godz. 18. Po wszystkich Mszach św. będzie procesja Eucharystyczna z Najświętszym Sakramentem po terenie przed kościołem. Jeśli dziewczynki chciałyby sypać kwiatki to serdecznie zapraszamy w czwartek na jedną z Mszy św. Podczas oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej o godz. 18 procesja Eucharystyczna. Prosimy by dziewczynki sypały kwiatki.
 7. Biuro Parafialne czynne we wtorek i w środę od godz. 16 do 17 oraz w piątek od 9 do 10. Prosimy załatwiać wszystkie możliwe sprawy drogą internetową.
 8. Poradnia rodzinna i przedmałżeńska będzie czynna w 3 środę miesiąca w sali młodzieży o godz. 18:30. W wakacje poradnia będzie nieczynna.
 9. W sobotę pierwsza grupa dzieci przystąpiła do I Komunii św. Dzieci przeżywać będą biały tydzień dlatego zapraszamy każdego dnia na godz. 18 aż do piątku włącznie. Dzieci przychodzą w szatach komunijnych. W poniedziałek po Mszy wieczornej rozdanie pamiątek komunijnych.
 10. Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę inwestycyjną.
 11. Zmarli śp. Cecylia Gracz z ul. Kruszwickiej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu oraz śp. Krzysztof Formankiewicz z ul. Pustej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek o godz. 12:45 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 14:15. Wieczny odpoczynek….