Ogłoszenia duszpasterskie 7.02.2021

 1. Rodzice chorego chłopca na którego przed tygodniem składaliśmy ofiary dziękują wszystkim za pomoc finansową i modlitwę. Wpłynęło 1583 zł. Bóg zapłać!

 

 1. Za tydzień z racji 2. niedzieli miesiąca zbierzemy ofiary na cele remontowe i inwestycyjne.

 

 1. Nabożeństwa w najbliższym tygodniu: do Miłosierdzia Bożego – we wtorek; różaniec – w środę o 17:30; do MB Nieustającej Pomocy – w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21, Godzinki w niedzielę o godz. 7:30.

 

 1. Zbiórka ministrantów starszych online w czwartek o godz. 19 – chłopaków, którzy chcą zostać ministrantami prosimy o kontakt z ks. Radosławem; Spotkanie „Duszpasterstwa Młodzieży Radość” w piątek podczas Mszy św. o godz. 18:00. Próba zespołu młodzieżowego „Fide Deo” w sobotę o godz. 10 i w niedzielę o godz. 11.

 

 1. Z okazji Światowego Dnia Chorego w czwartek 11 lutego zapraszamy chorych i starszych na Mszę św. o godz. 18 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. 14 lutego o godz. 11.00 – transmisja na żywo w TVP 3 Poznań w intencji chorych, cierpiących, wolontariuszy, medyków.

 

 1. Kandydaci do bierzmowania będą mieć spotkania online: klasy 7 – 9.02 o godz. 19; klasy 8 – wg harmonogramu grup podanego na stronie parafii. Wszystkie szczegóły oraz sposób logowania na spotkania dostępne na stronie internetowej naszej parafii w zakładce: „sakramenty”/„bierzmowanie”.

 

 1. Biuro parafialne będzie zamknięte w środę. Zapraszamy we wtorek i w piątek.

 

 1. Rodzice dzieci I komunijnych będą mogli zamówić szatki dla swoich dzieci w poniedziałek 15 lutego od godz. 16 do 17:30 w sali młodzieży.

 

 1. Prosimy o przekazywanie 1% podatku od dochodu na budowę windy do naszego kościoła.

 

 1. Na stolikach wyłożony został Pomocnik wielkopostny „40 dni z Bogiem” w cenie 3.50.

 

 1. Zmarli nasi parafianie: śp. Marian Jaskuła z ul. Pułtuskiej. Msza św. zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 8 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 9:20; śp. Ryszard Kaczmarek z ul. Inowrocławskiej. Msza św. zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 13:45 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 15:00; śp. Włodzimierz Krupa z ul. Krańcowej. Msza św. zostanie odprawiona we wtorek o godz. 11:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 12:45; śp. Zbigniew Szczepaniak z ul. Krańcowej z bloku 50. Msza św. zostanie odprawiona w Głuszynie o godz. 11 a pogrzeb na cmentarzu parafialnym po Mszy św. Wieczny odpoczynek….