Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 6.11.2022

 

 1. Przed kościołem zbiórka na Caritas Parafii. Bóg zapłać! Za tydzień składka przeznaczona będzie na remonty i inwestycje.

 

 1. Rodzice chorego Kamila dziękują za wsparcie na rehabilitację dla syna w wysokości 2680 zł.

 

 1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: Krąg Biblijny we wtorek po nabożeństwie; ministranci starsi w czwartek o godz. 19; Animatorzy DM Radość w czwartek o godz. 20; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki w sobotę o godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo w niedzielę o godz. 11; zespół dziecięcy Redemi w niedzielę o godz. 9:30.

 

 1. Różaniec za zmarłych z wymienianek jeszcze tylko do wtorku włącznie o godz. 17:30.

 

 1. Przypominamy o nabożeństwach w tygodniu: w poniedziałek – do św. Józefa, we wtorek – do Bożego Miłosierdzia, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w sobotę – Apel Jasnogórski, w niedzielę – Godzinki.

 

 1. Spotkanie Rad Duszpasterskiej i Ekonomicznej będzie w poniedziałek o godz. 20 na probostwie.

 

 1. Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej przypada w środę. Msze św. o godz. 7 i 18.

 

 1. Msza św. za Ojczyznę zostanie odprawiona 11 listopada o godz. 10. Po Mszy przejście pod kościół przy ul. Toruńskiej i modlitwa za poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny. Taca w tym dniu na potrzeby Stolicy Świętej. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 1. Dekanalna pielgrzymka autokarowa do Smolic do sanktuarium maryjnego jako przygotowanie do koronacji będzie w sobotę 3 grudnia. Nasza parafia otrzymała 5 miejsc. Zapisy z wpłatą 50 zł w zakrystii.

 

 1. Zmarła śp. Bronisława Przybylska l. 78 z ul. Krańcowej 50. Msza św. zostanie odprawiona we wtorek 15 listopada o godz. 11:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12:45. Wieczny odpoczynek…