Ogłoszenia duszpasterskie 6.10.2019

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  2. Nabożeństwa różańcowe: dla dzieci o godz. 17 a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy!
  3. Spotkania grup duszpasterskich: Wspólnota Żywego Różańca – wtorek po Mszy św. w sali młodzieży; Caritas Parafialna – środa godz. 17; ministranci starsi – czwartek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00; ministranci młodsi – sobota godz. 10; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.; zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
  4. Poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do I spowiedzi i komunii św. będzie w poniedziałek o godz. 17. Natomiast spotkanie dzieci z księdzem będzie w niedzielę 13 października zaraz po Mszy o godz. 10 w sali młodzieży. W tym samym czasie Rodzice dzieci I komunijnych będą mieć spotkanie z katechistą w sali portretowej. Obecność na spotkaniach obowiązkowa!
  5. Duszpasterstwo Boże Dzieciaki wyjeżdża w sobotę do sanktuarium Matki Bożej w Lubaszu oraz do Czarnkowa do księdza Filipa. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 9 a powrót ok. 16. Zapisy w zakrystii.
  6. Na ubogich i potrzebujących z naszej parafii Caritas zebrała 1650 zł. Bóg zapłać!
  7. Dzień Papieski przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę. Młodzież z Duszpasterstwa Młodzieży Radość sprzedawać będzie przed kościołem kremówki pakowane w pudełko po dwie sztuki. Cena jednego pudełka tak jak w ubiegłym roku wynosi 10 zł. Zamówionych zostało 1300 kremówek. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na działalność naszej młodzieży.
  8. Zbiorka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia oraz składka remontowa i inwestycyjna – za tydzień.
  9. Sakramentu bierzmowania kandydatom klas pierwszych szkoły średniej udzieli ksiądz biskup Grzegorz Balcerek 17 października(czwartek) o godz. 17. Spotkania w kościele przed bierzmowaniem: środa 9.10. godz. 19 oraz wtorek 15 i środa 16 października o godz. 19.
  10. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12 zapraszamy na ostatnią w tym roku procesję fatimską z figurą Matki Bożej.

             ks. prob. Tomasz Buliński