Ogłoszenia Duszpasterskie 30.06.2019

 

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek do 19:30. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek, Różaniec w środę o godz. 17:30, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę, Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
 2. Duszpasterstwo Boże Dzieciaki udaje się na wakacje do Błażejewa w poniedziałek o godz. 8.
 1. Kandydaci do bierzmowania proszeni są o zapoznanie się z informacjami na stronie parafialnej w zakładce: sakramenty, bierzmowanie.
 2. Przypominamy, że w wakacje nie ma rannych Mszy św. oraz Mszy św. o godz. 16:30. Msza św. w sobotę o godz. 18 odprawiana jest w kaplicy.
 3. Za żyjących i zmarłych Członków Żywego Różańca będzie odprawiona Msza św. w poniedziałek o godz. 18.
 1. W I czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo w intencji o powołania do służby w Kościele.
 1. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16:30 do 17:30. Podczas spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią do NS Pana Jezusa. Msza św. wieczorna w int. wynagradzającej za grzechy raniące NS Jezusa.
 1. Nabożeństwo I sobót miesiąca o godz. 17 w kaplicy a następnie Msza św. wynagradzająca za grzechy raniące Niepokalane Serce Maryi.
 2. Objazd chorych z posługą sakramentalną: czwartek – osiedle po stronie kościoła, piątek – bloki przy ul. Krańcowej. Ks. Radosław uda się do chorych w piątek – druga strona osiedla. Początek godz. 8.
 3. W sobotę wyrusza z Katedry 85. Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jedną z grup prowadzi ks. Radosław. Życzymy głębokich przeżyć podczas tych wyjątkowych rekolekcji w drodze.
 1. Członkowie Caritasu zbierają przed kościołem ofiary na potrzebujących z naszej parafii.
 2. Jest kolejna książeczka „5 minut z Bogiem” dołączona do „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.
 3. Zmarli nasi Parafianie: śp. Zenon Paradowski z ul. Krańcowej bloku 50, śp. Bolesława Hubka z ul. Swarzędzkiej. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu i śp. Bożena Boczkowska z ul. Łomżyńskiej. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 9 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 10:40. Wieczny odpoczynek….