Ogłoszenia duszpasterskie 3.11.2019

  1. Na ubogich i potrzebujących z naszej parafii zebraliśmy 1510 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy!
  2. Za tydzień 2 niedziela miesiąca – przeprowadzimy zbiórkę remontową i inwestycyjną. Za Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej parafii będzie odprawiona Msza św. w niedzielę o godz. 18.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; o powołania do służby w Kościele w czwartek; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21(Apel miał trwać od maja do października ale postanowiliśmy, że będzie przez cały rok z przerwą podczas kolędy); Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  4. Spotkania grup duszpasterskich: Caritas – środa godz. 17; Krąg Biblijny – wtorek po Mszy św.; ministranci starsi – czwartek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.; zespół dziecięcy Redemi – piątek godz. 17:45 na probostwie i niedziela godz. 9:30.
  5. Msze św. na nowy rok będzie można rezerwować od wtorku w godzinach pracy biura.
  6. Skrzynia do której można składać wymienianki jednorazowe z dowolną ofiarą została ustawiona z tyłu kościoła. Druki znajdują się na stolikach obok gazet. Można wypisywać czytelnie zmarłych także na zwykłych kartkach. Różaniec za zmarłych z wymienianek jest odmawiany o godz. 17:30.
  7. Do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto przystąpi do Komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez papieża.
  8. Duszpasterstwo Młodzieży Radość wyjeżdża na wesele do Swarzędza do Duszpasterstwa Młodzieży Salvator w sobotę o godz. 19:30 sprzed probostwa. Można się jeszcze dzisiaj zapisać.
  9. Jest „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci w cenie 5:90 oraz „Misyjne Drogi” w cenie 5 zł.
  10. Zmarł nasz parafianin: śp. Zdzisław Wiciak z ul. Białostockiej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek….