Ogłoszenia duszpasterskie 3.05.2020

  1. Przypominamy, że w naszym kościele może znajdować się 56 osób nie licząc służby liturgicznej.
  2. Wracamy do Mszy św. rannych o godz. 7 w środy i czwartki. Msze św. w soboty o godz. 7 i 18 a w niedziele o godz. 8, 10, 12, 15(o ustanie zarazy) i 18.
  3. Daninę diecezjalną przekazało 188 rodzin na sumę 5988 zł. Nasza parafia została zobowiązana do przekazania do Kurii 9690 zł. Można przekazywać daninę i wszystkie inne ofiary na konto parafii. Bóg zapłać!
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 18. Codziennie o godz. 20:30 kapłani odmawiają różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Od poniedziałku każdego dnia będzie można uczestniczyć w różańcu wraz z kapłanami w kościele. Otwarte będzie prawe wejście do kościoła. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek o godz. 15. Za powołanych i o powołania do służby w kościele będziemy modlić się w I czwartek miesiąca. Godzinki w niedzielę o godz. 7:30. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane na żywo.
  5. Młodzież zapraszamy na Mszę św. w piątek na godz. 18:00. Po Mszy nauka dla młodzieży. Zespół młodzieżowy Fide Deo będzie mieć próbę w niedzielę o godz. 11 w kościele.
  6. Prosimy rezerwować intencje Mszy św. drogą mailową lub telefonicznie a ofiary za Mszę można wpłacać na konto parafii z podaniem dnia i godz. Mszy. W celu załatwienia innych spraw związanych z biurem parafialnym prosimy o kontakt.
  7. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. tradycyjnie w konfesjonale. Konfesjonały będą systematycznie dezynfekowane.
  8. Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji przypada w piątek. Msza św. o godz. 18. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  9. Za tydzień 2 niedziela miesiąca a więc będzie przeprowadzona składka inwestycyjna.
  10. Modlitewnik „5 minut z Bogiem” dołączony jest do „Przewodnika Katolickiego”.