Ogłoszenia duszpasterskie 3.03.2019

 1. Na budowę balasek w naszym kościele zebraliśmy 1505 zł. Bóg zapłać!
 2. Za tydzień z racji 2 niedzieli miesiąca składka przeznaczona będzie na inwestycje i remonty.
 3. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wrześniową pielgrzymkę na Podlasie.
 4. W tym tygodniu przeżywać będziemy Środę Popielcową. Kończy się czas zabaw. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Msze św. o godz. 7 w kaplicy, 10, 18 i 20. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji.
 5. W Wielkim Poście odprawiane będą nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej:
 • Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17:30
 • Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 18:30
 • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17
 1. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg Biblijny – wtorek godz. 19, Caritas – środa godz. 17 w sali młodzieży, ministranci starsi – czwartek godz. 19, Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00 – spotkanie z uczestnikiem ŚDM w Panamie, ministranci młodsi i kandydaci – sobota godz. 10, Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11, zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11, zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
 2. Nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu – w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, do Bożego Miłosierdzia – we wtorek, Różaniec – w poniedziałek i w środę o 17:30, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o powołania i za powołanych do służby Bożej – w czwartek.
 3. Msza św. za żyjących i zmarłych Członków Żywego Różańca – w poniedziałek o godz. 18.
 4. Przypominamy, że od poniedziałku do soboty otwarty jest dolny kościół.
 5. Można przekazać 1% podatku na budowę windy w naszym kościele. Kartki z potrzebnymi informacjami na ten temat znajdują się przy gazetach.
 6. Rozpoczął się nabór do Niepublicznego Przedszkola i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz przy ul. Mińskiej. Szkoła może poszczycić się: wychowaniem w duchu wartości chrześcijańskich, małymi klasami, 13 miejscem w Wielkopolsce, rodzinną atmosferą, współpracą z uczelniami, realizacją autorskich programów i innowacji. Od września 2019 roku zapraszamy do nowego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Kard. Augusta Hlonda. Drzwi otwarte 14 marca 2019 r. w godzinach 16:00 – 20:00.
 1. Zapraszamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” i „Małego Przewodnika Katolickiego” na marzec. Można zabierać bezpłatne egzemplarze dwumiesięcznika „Miłujcie się”.
 2. Zmarła nasza parafianka ś.p. Ewa Segiet-Kujawa z ul. Goplańskiej. Msza św. pogrzebowa będzie w poniedziałek o godz. 9:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 10:40. Wieczny odpoczynek…..