Ogłoszenia duszpasterskie 29.12.2019

 1. Msza św. na zakończenie roku kalendarzowego wraz z nabożeństwem we wtorek o godz. 17. Jest to już Msza św. z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
 2. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 1 stycznia jest świętem nakazanym czyli każdy katolik w tym dniu ma obowiązek uczestniczyć we Mszy św. Msze będą odprawiane tak jak w niedzielę.
 3. W I piątek miesiąca spowiedź święta od 16:30 do 17:30. Podczas spowiedzi adoracja Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Msza św. poprzedzona litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18 w int. wynagradzającej za grzechy raniące Najświętsze Serce Pana Jezusa. Msza św. dla młodzieży o godz. 19:30.
 4. Do chorych kapłani udadzą się w czwartek – osiedle po stronie kościoła i osiedle po drugiej stronie ul. Warszawskiej oraz w piątek – bloki przy ul. Krańcowej. Początek godz. 8.
 5. Msza św. wynagradzająca za grzechy raniące Niepokalane Serce Maryi w sobotę o godz. 7 a po niej nabożeństwo I sobót miesiąca. Serdecznie zapraszamy.
 6. Duszpasterstwo Młodzieży Radość – Msza św. w piątek o godz. 19:30. Zespół młodzieżowy Fide Deo spotyka się na próbie w sobotę o godz. 12. Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 9:15.
 7. Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej oraz ministranci Seniorzy będą mieć spotkanie opłatkowe w sobotę 4 stycznia o godz. 19 na probostwie.
 8. Za tydzień będzie śpiewać w naszym kościele zespół Czeremszyna z Ukrainy z Tarnopola, który już gościł u nas w ubiegłym roku. Po Mszy goście przeprowadzą zbiórkę na dzieci sieroty z Ukrainy.
 9. Jeszcze tylko w styczniu można zapisać się na pielgrzymkę do Medjugorie.
 10. Biuro parafialne czynne w najbliższym tygodniu tylko we wtorek od godz. 9 do 10.
 11. Plan kolędy na najbliższe dni:
Sobota  4.01 10.00 Barcińska ks. proboszcz
Radziejowska ks. Radosław
Niedziela  5.01 15.00 Kruszwicka ks. proboszcz
Poniedziałek 6.01

Objawienie Pańskie

15:00 Koronowska ks. Radosław
Wtorek  7.01 16:00 Mogileńska nieparzyste 49-1 ks. Radosław
Łowicka, Kutnowska i Płocka ks. proboszcz

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16, w sobotę o godz. 10 a w niedzielę o godz. 15. Kapłan będzie rozpoczynał kolędę od końcowych numerów. W styczniu Msze św. w tygodniu tylko o godz. 7(w środę i w czwartek w dolnym kościele). Cały plan wywieszony jest w gablocie!