Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  2. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: dla dzieci o godz. 17 a dla pozostałych o godz. 17:30. Dzieci które będą chodzić przez cały październik na różaniec otrzymają na pierwszym spotkaniu różańcowym specjalny „paszport do nieba” z zadaniami, do którego będą codzienne wklejać naklejki. Serdecznie zapraszamy!
  3. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg Biblijny – wtorek godz. 19; ministranci starsi – czwartek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:30 Msza św.; ministranci młodsi i kandydaci – sobota godz. 10; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.; zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
  4. Już teraz informujemy, że poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do I spowiedzi i komunii św. będzie w poniedziałek 7 października o godz. 17. Natomiast spotkanie dzieci z księdzem proboszczem będzie w niedzielę 13 października zaraz po Mszy o godz. 10 w sali młodzieży. W tym samym czasie Rodzice dzieci I komunijnych będą mieć spotkanie z katechistą w sali portretowej. Obecność na spotkaniach obowiązkowa!
  5. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16:30 do 17:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18. Msza św. pierwszopiątkowa o godz. 18 a dla młodzieży o 19:30.
  6. Objazd chorych z posługą sakramentalną: czwartek – osiedle po stronie kościoła, piątek – bloki przy ul. Krańcowej, sobota – osiedle po drugiej stronie ul. Warszawskiej. Początek od godz. 8.
  7. Poradnia rodzinna i przedmałżeńska czynna w 1 i 3 środę miesiąca o godz. 18:30 w sali młodzieży.
  8. Duszpasterstwo Boże Dzieciaki wyjeżdża do sanktuarium Matki Bożej w Lubaszu oraz do Czarnkowa do księdza Filipa 12 października. Zapisy w zakrystii i na spotkaniu Bożych Dzieciaków.
  9. Dzisiaj Caritas przeprowadza zbiórkę na ubogich i potrzebujących z naszej parafii.
  10. Zmarli nasi parafianie: śp. Zbigniew Słowiński z ul. Warszawskiej, którego pogrzeb odbył się w minionym tygodniu; śp. Tadeusz Wierzbiński z ul. Płockiej – Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11:30 a po niej pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12:45; śp. Stanisława Wieloch z ul. Wiankowej – Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 11:30 a następnie pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12:45. Wieczny odpoczynek….

                        ks. prob. Tomasz Buliński