Ogłoszenia duszpasterskie 28.08.2022

 1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Młodzież z Duszpasterstwa Młodzieży Radość wyjeżdża na zakończenie wakacji do Wągrowca. Zapisy jeszcze tylko przez niedzielę. Wyjście sprzed probostwa we wtorek o godz. 8:30.

 

 1. Piesza pielgrzymka do Tulec wyruszy z naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz. 7. Suma odpustowa o godz. 12. Powrót we własnym zakresie.

 

 1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla SP nr 46 będzie w czwartek o godz. 8:30.

 

 1. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16:30 do 17:30. Msza św. dla dzieci i dorosłych o godz. 18 w intencji wynagradzającej za grzechy raniące Najświętsze Serce Jezusa a dla młodzieży o godz. 19:30. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca po Mszy św. wynagradzającej za grzechy raniące Niepokalane Serce Maryi o godz. 7.

 

 1. Do chorych i starszych udamy się z posługą sakramentalną w piątek i w sobotę od godz. 8. Prosimy zgłaszać nowe osoby.

 

 1. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z I klasy będzie za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10.

 

 1. Dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii św. uczestniczą we Mszy św. niedzielnej o godz. 10 podczas której odbierają obrazki z owieczką już od przyszłej niedzieli.

 

 1. Od 1 września wracają Msze św. w tygodniu o godz. 7 a w niedziele o godz. 12.

 

 1. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: wszyscy ministranci w sobotę o godz. 10; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki w sobotę o godz. 11 w sali młodzieży. Na spotkania zapraszamy dzieci do klasy 6 włącznie; zespół młodzieżowy Fide Deo w niedzielę o godz. 11; zespół dziecięcy Redemi w niedzielę o godz. 9:30. Poszukujemy osób dorosłych do prowadzenia zespołu dziecięcego – więcej szczegółów w zakrystii; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – w piątek o godz. 19:30 Msza św.

 

 1. Kandydaci do bierzmowania: klasa 7 – spotkanie organizacyjne z zapisami 11.09 w kościele po Mszy św. o godz. 12. Na spotkanie prosimy przyjść z rodzicem; klasa 8 – 18.09 po Mszy św. o godz. 12 w kościele; szkoła ponadpodstawowa – prosimy zgłaszać się w zakrystii.

 

 1. Na stoliku z gazetami został wyłożony kolejny numer Przewodnika Katolickiego „Historia” – „Wielkopolska pod okupacją” w cenie 7 zł. oraz „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem „5 minut z Bogiem” w cenie 9,50 zł. Na stojakach za stolikami są gazety, które można zabierać nieodpłatnie.

 

 1. Zmarli: śp. Waldemar Dudziak l. 69 z ul. Pilskiej. Msza św. zostanie odprawiona w środę o godz. 12:45 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 14:15; śp. Ewa Winiarska l. 88 z ul. Otwockiej. Msza św. nie została zamówiona, pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 12. Wieczny odpoczynek….