Ogłoszenia duszpasterskie 28.07.2019

  1. Na pojazdy dla misjonarzy zebraliśmy 1705 zł. Bóg zapłać!
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek, Różaniec w środę o godz. 17:30, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę, o powołania do służby w Kościele w czwartek po Mszy św., Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  3. Młodzież z DM Radość wyjeżdża na rekolekcje do Koszarawy w Beskidzie Żywieckim w środę. Zbiórka przed probostwem o godz. 23:15.
  4. Spowiedź św. z okazji pierwszego piątku miesiąca od godz. 16:30 do 17:30. Podczas spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią do Serca Pana Jezusa. Msza św. pierwszopiątkowa o godz. 18 w int. wynagradzającej za grzechy raniące Najświętsze Serce Pana Jezusa. Objazd chorych z posługą sakramentalną – tylko ks. Radosław w sobotę od godz. 8 – osiedle po drugiej stronie ul. Warszawskiej.
  5. Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca o godz. 17 zakończone Mszą św. w int. wynagradzającej za grzechy raniące Niepokalane Serce Maryi.
  6. Biuro Parafialne czynne w najbliższym tygodniu we wtorek i w środę od 16 do 17.
  7. Jest do nabycia „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem „5 minut dla Boga”.
  8. Zmarli nasi parafianie: śp. Genowefa Stefaniak z ul. Mogileńskiej, śp. Gabriela Kapitańczyk z ul. Czekalskie, śp. Helena Dziembowska z ul. Krańcowej z bloku 52, śp. Czesława Florysiak z ul. Toruńskiej. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek…