Ogłoszenia duszpasterskie 27.01.2019

 

 1. Przed kościołem zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła.
 2. Na Caritas Parafialną zebraliśmy przed tygodniem 1380 zł. Bóg zapłać!
 3. Za tydzień zbiórka na Radio Emaus.
 4. Jest jeszcze kilka miejsc na majową parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela.
 5. Organizujemy pielgrzymkę na Podlasie od 16 do 20 września. Zainteresowani mogą otrzymać program w zakrystii.
 6. Msze św. w styczniu tylko rano o godz. 7.
 7. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za przyjęcie, piękne spotkania i rozmowy. Ci którzy w tym roku nie mieli kolędy prosimy by zabrali książeczkę kolędową na temat roku duszpasterskiego. Książeczki wyłożone są na stolikach przy gazetach.
 8. Biuro parafialne czynne w tygodniu we wtorek i w środę od godz. 16 do 17.
 9. W tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 16 do 17:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do 18. Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci i dorosłych o godz. 18 poprzedzona litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa a dla młodzieży o godz. 19:30.
 10. Czuwanie modlitewne w Katedrze prowadzone przez Członków Żywego Różańca z naszej parafii odbędzie się w piątek 1 lutego od godz. 12 do 13. Serdecznie zapraszamy!
 11. Objazd chorych z posługą sakramentalną: czwartek osiedle po stronie kościoła, piątek bloki przy ul. Krańcowej, sobota osiedle po drugiej stronie. Początek o godz. 8.
 12. Spotkania grup duszpasterskich: ministranci starsi – czwartek godz. 19, Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek Msza św. godz. 19:30, ministranci młodsi i kandydaci – sobota godz. 10, Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. od 11 do 13 balik karnawałowy, zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11, Animatorzy – sobota godz. 19, zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
 13. Zapraszamy serdecznie na piękne jasełka pt. „Dnia jednego o północy” w wykonaniu zespołu Pieśni i Tańca Chludowianie. Jasełka zostaną wystawione w naszym kościele w przyszłą niedzielę 3 lutego o godz. 13. Zespół będzie również czynnie uczestniczył we Mszy św. o godz. 12.
 14. Tak jak w ubiegłym roku można przekazać 1% podatku na budowę windy w naszym kościele. Dodrukowane zostały kartoniki z potrzebnymi informacjami na ten temat, które są wyłożone przy gazetach.
 15. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Wokół Odkupiciela”. Serdecznie zachęcamy.
 16. Do Przewodnika Katolickiego dołączona została kolejna książeczka „5 minut dla Boga”. Cena 6 zł.