Ogłoszenia duszpasterskie 26.08.2018

 

 1. Bardzo serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej naszego nowego wikariusza ks. Radosława Ślendaka, który pochodzi z Poznania z parafii w. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Otoczmy Księdza naszymi modlitwami i życzliwością. Życzymy Księdzu potrzebnych łask i nieustannego wzrastania w świętości.
 2. Biuro Parafialne czynne w środę od godz. 19 do 20.
 3. Nabożeństwa:
 • do Miłosierdzia Bożego we wtorek po Mszy św.
 • Różaniec w środę o 17:30
 • do MB Nieustającej pomocy w środę po Mszy św.
 • do Niepokalanego Serca Maryi z okazji I soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 a Msza św. wynagradzająca za grzechy raniące Niepokalane Serce Maryi o godz. 16:30
 1. Msze św. niedzielne od przyszłej niedzieli o godz. 8, 10, 12 i 18 a w sobotę o godz. 16:30 w kaplicy i 18. Msza św. o godz. 10 z udziałem dzieci a o godz. 12 z udziałem młodzieży. W tygodniu Msze św. o godz. 18 i dodatkowo w środę, czwartek i w sobotę o godz. 7. Serdecznie zapraszamy!
 2. Pielgrzymka do Tulec wyruszy z naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz. 7 z kościoła. Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Radek. Powrót z Tulec będzie na własną rękę. Msza św. w Tulcach o godz. 12.
 3. Ognisko i zabawy dla dzieci z Duszpasterstwa Dzieci, ministrantów i wszystkich chętnych dzieci w środę o godz. 16 a zakończenie o godz. 19. Proszę zabrać kiełbaski na ognisko oraz chleb i napoje.
 4. DM Radość będzie mieć zakończenie wakacji w czwartek o godz. 19 na polanie piknikowej a następnie tańce i nocka filmowa w sali młodzieży. Prosimy o zabranie prowiantu na ognisko. Serdecznie zapraszamy także młodzież, która od września pragnie dołączyć do tej grupy.
 5. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” do którego dołączona jest kolejna książeczka „5 minut z Bogiem” – modlitwy na każdy dzień. Cena 6 zł.
 6. Jest kolejny numer parafialnej gazety „Wokół Odkupiciela” a w niej między innymi o naszym festynie, który odbył się w czerwcu. Można ją nabyć przed kościołem.