Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018

 

 1. Siostry Szare Urszulanki ze Zgromadzenia Sióstr Serca Jezusa Konającego z Pniew bardzo serdecznie dziękują za życzliwość i pomoc przez zakupienie materiałów, które rozprowadzały przy stoisku.
 2. Gościmy kleryków z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Po Mszach św. klerycy zbierają datki na rzecz seminarium.
 3. Caritas Parafialna za tydzień przeprowadzi przed kościołem zbiórkę na biednych.
 4. Od przyszłej niedzieli czyli od 1. niedzieli Adwentu do 17 grudnia Caritas Parafialna przeprowadza zbiórkę żywności dla potrzebujących, którą można dostarczać do parafii w poniedziałki od 16 do 17:30. W Chacie Polskiej tak jak co roku będzie wystawiony kosz, do którego można składać produkty żywnościowe.
 5. Spotkania grup duszpasterskich: Ministranci starsi – czwartek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19; Ministranci młodsi – sobota godz. 10; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół dziecięcy „Redemi” – niedziela godz. 9:30; zespół młodzieżowy „Fide Deo”- sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.
 1. Młodzież z klas 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum, która przygotowuje się do bierzmowania ma spotkanie po Mszy św. o godz. 12 w sali młodzieży.
 2. Spotkanie rodziców dzieci I komunijnych będzie po Mszy św. o godz. 10 w kościele. Dzieci I komunijne będą miały spotkanie w tym samym czasie w sali młodzieży. Po spotkaniu możliwość zamówienia szatek komunijnych, książeczek, medalików – w sali portretowej.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30.
 4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego we wtorek; różaniec w środę o godz. 17:30; do MB Nieustającej Pomocy w środę; do Niepokalanego Serca Maryi – w sobotę po Mszy o godz. 7; Msza św. wynagradzająca za grzechy raniące Niepokalane Serce Maryi – w sobotę o godz. 16:30.
 5. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela.
 6. Wyjazd Duszpasterstwa Młodzieży Radość na Andrzejki do Dolska – w sobotę o godz. 17 sprzed kościoła. Można się jeszcze zapisać.
 7. Dzieci z Duszpasterstwa Boże Dzieciaki będą za tydzień sprzedawać ciastka po Mszach o godzinie 10 i 12. Dochód w całości przeznaczony będzie na działalność duszpasterstwa dzieci.
 8. Biuro Parafialne w najbliższą środę będzie nieczynne.
 9. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”, do którego dołączony jest kolejny modlitewnik.
 10. Zmarły: ś.p. Gizela Gołębiowska-Obst – Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godz. 9 a pogrzeb na Junikowie o godz. 11 oraz ś.p. Pelagia Król – Msza św. pogrzebowa odbędzie się w czwartek w kaplicy Sióstr przy ul. Mińskiej o godz. 8:30 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 10. Wieczny odpoczynek….