Ogłoszenia duszpasterskie 24.07.2022

  1. Dziękujemy ks. Filipowi Byczyńskiemu za zastępstwo wakacyjne a przede wszystkim za ofiarne i piękne zorganizowanie w naszej parafii uroczystości związanych z pogrzebem ks. prob. Wojciecha Ławniczaka oraz wszystkim, którzy księdzu Filipowi pomagali. Bóg zapłać!

 

  1. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św. od ul. Trzemeszeńskiej. Kapłan będzie przed probostwem święcił wszystkie podjeżdżające pojazdy.

 

  1. Święto św. Jakuba Apostoła przypada w poniedziałek. Podczas Mszy św. o godz. 18 będziemy modlić się w intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy na specjalne błogosławieństwo rodziców oczekujących na narodziny dziecka.

 

  1. Biuro parafialne w najbliższym tygodniu czynne we wtorek, w środę i w piątek według zwykłego porządku.

 

  1. Kaplica dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu czynna jest od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 18. Podczas adoracji czynna jest winda. Zapraszamy choćby na krótką modlitwę.

 

  1. Wakacyjny układ nabożeństw: W niedzielę Msze św. o godz. 8, 10 i 18 a w tygodniu tylko o godz. 18.

 

  1. Dziękujemy naszym parafianom za wymalowanie pasów bezpieczeństwa na stopniach klatki schodowej.

 

  1. Są jeszcze wolne miejsca do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego KSW w Poznaniu. Szczegóły na plakacie, który znajduje się w gablocie przed kościołem.

 

  1. Zmarli: śp. Leszek Skrocki 74 z ul. Krańcowej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu w Kórniku; śp. Krystyna Deska l. 87 z ul. Krańcowej. Msza św. zostanie odprawiona we wtorek o godz. 10:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12. Wieczny odpoczynek….