Ogłoszenia Duszpasterskie 24.06.2018

 1. Dzisiaj zbiórkę na potrzebujących naszej parafii przeprowadza Caritas Parafialna.
 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19:00.
 3. Codziennie po Mszy św. wystawienie NS i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w środę od godz. 19:00 do 20:00.
 5. Prosimy by młodzież przyniosła karty wyjazdu i wpłacała pieniądze na rekolekcje.
 6. Dzień Wspólnoty przeżywać będzie młodzież z DM Radość w najbliższy poniedziałek. Wyjście młodzieży sprzed kościoła o godz. 8:30. Proszę zabrać bilety na tramwaj, 10 zł na pociąg, legitymację oraz kiełbaskę na ognisko. Młodzież udaje się do Wielkopolskiego Parku Narodowego.
 7. Jeszcze raz pragniemy wszystkim podziękować za pomoc w zorganizowaniu Festynu Parafialnego oraz za zasponsorowanie różnych nagród a także za liczny udział w festynie. Organizacja festynu pochłonęła 6900 zł a wpływy z festynu wyniosły 7800 zł.
 8. Szukamy osoby, która zajęłaby się prowadzeniem naszej parafialnej strony internetowej tzn. zamieszczała zdjęcia z różnych wydarzeń i wklejała opisy.
 9. Prezes naszych ministrantów Mateusz Buliński przesłał następujące podziękowanie pod którym my księża jak najbardziej się podpisujemy: “Szanowni rodzice ministrantów, drodzy ministranci. Dziękujemy bardzo za rok owocnego działania i zaangażowania w duszpasterstwo służby liturgicznej w naszej parafii. Za pomoc oraz trud włożony w ministrancką posługę. Liczymy, że od nowego roku szkolnego nasza współpraca będzie równie pomyślnie kontynuowana. Wszystkim ministrantom i ich rodzinom, życzymy udanego wypoczynku spędzonego blisko ołtarza.”             A my dziękujemy Mateuszowi za piękną współpracę i dbanie o tą jakże ważną grupę duszpasterską naszej parafii. Bóg zapłać!
 1. Uroczystość świętych Piotra i Pawła przypada w piątek. Ofiary przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 2. Msze św. niedzielne w wakacje: o godz. 8:00, 10:00 i 18:00 oraz w sobotę o godz. 18:00 w kaplicy. W tygodniu Msze św. tylko o godz. 18:00 w kościele. W najbliższą sobotę jeszcze wg normalnego porządku.
 3. Zapraszamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” do którego dołączony jest kolejny modlitewnik. Jest też „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci a w nim dodatek specjalny: opaska bezpieczeństwa. Cena tej gazety 7.90 zł.
 4. Zmarła nasza parafianka ś.p. Łucja Frąckowiak z ul. Mińskiej od Sióstr. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10:10 na Junikowie. Wieczny odpoczynek….

Życzymy dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym pięknych i bezpiecznych wakacji i urlopów i tego by w tym wolnym czasie jeszcze bardziej swoje serce zwrócić ku Chrystusowi, który daje nam radość i szczęście