Ogłoszenia duszpasterskie 23.10.2022

 

 1. Ze sprzedaży kremówek na konto młodzieży wpłynęło 2460 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Portugalii. Na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1909 zł. Bóg zapłać!

 

 1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Przed kościołem zbiórka na Papieskie Dzieła Misyjne. Za tydzień rodzice chorego Kamila przeprowadzą kwestę przed kościołem na terapię i rehabilitację dla syna.

 

 1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, która jest czynna od godz. 8 do wieczornego nabożeństwa.

 

 1. W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego odprawimy Mszę św. i nabożeństwo we wtorek o godz. 18. Po Mszy św. błogosławieństwo rodziców czekających na narodziny dziecka.

 

 1. Święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza przypada w piątek. Msza św. o godz. 18.

 

 1. Nabożeństwa Różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu odprawiamy każdego dnia o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy na różaniec w piątek na godz. 17.

 

 1. Poświęcenie różańców dzieciom, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. podczas różańca dla dzieci w najbliższy piątek o godz. 17.

 

 1. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: Krąg Biblijny we wtorek; ministranci starsi w czwartek o godz. 19; DM Radość w piątek o godz. 19; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki w sobotę o godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo w sobotę o godz. 12 i w niedzielę o godz. 11; zespół dziecięcy Redemi w niedzielę o godz. 9:30.

 

 1. Kandydaci do bierzmowania z klasy 7 będą mieć spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 12 a kandydaci z klasy 8 w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.

 

 1. Za ławkami wystawiona jest skrzynia do której wrzucamy kartki z wymieniankami za zmarłych, za których będziemy się modlić podczas różańca w listopadzie.

 

 1. Serdecznie zapraszamy osoby pragnące kształtować się w wierze do podjęcia się wypełniania prośby Matki Bożej poprzez zaangażowanie się w Żywy Różaniec dzieci i dorosłych. Zależy nam na tym by dorosła osoba(rodzice, dziadkowie itd.) tak zachęciła dziecko by codziennie razem odmówić dziesiątkę różańca. Spotkanie osób gotowych do włączenia się w tą inicjatywę będzie za tydzień po Mszy św. o godz. 10 w kościele.

 

 1. Zmarła śp. Ewa Bogajczyk l. 74 z ul. Zambrowskiej. Msza św. zostanie odprawiona w czwartek o godz. 12 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 13:30. Wieczny odpoczynek…