Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2019

 1. Nabożeństwo czerwcowe każdego dnia po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po procesji. Różaniec w środę o godz. 17:30. Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
 2. Msza św. w intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego we wtorek o godz. 18.
 3. Spotkanie animatorów – liderów parafialnych grup młodzieżowych Archidiecezji Poznańskiej odbędzie się w naszej parafii w poniedziałek o godz. 19 w salce młodzieży.
 4. Tradycyjna oktawa Bożego Ciała do czwartku włącznie. Zachęcamy do udziału we Mszy św. o godz. 18 połączonej z procesją eucharystyczną. Prosimy by każdego dnia przychodziły na procesję dziewczynki sypiące kwiatki. Prosimy panów do baldachimu.
 5. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli przed tygodniem na nasz Festyn Parafialny a szczególnie tym zaangażowanym w prowadzenie stoisk, noszącym ławki, darczyńcom, sponsorom, zespołom oraz Paulinie za prowadzenie całego wydarzenia. Było to piękne niedzielne popołudnie dla naszej Rodziny Parafialnej. Przybyło na nasz Festyn także wiele osób spoza parafii.
 6. Na Archidiecezjalne Dni Młodzieży Paradiso, które odbywać się będą na Świętej Górze koło Gostynia, udaje się 14 osobowa grupa młodzieży z naszej parafii. Wyjazd we wtorek o godz. 13 sprzed probostwa.
 7. Od najbliższego tygodnia nie będzie rannych Mszy świętych w środę, czwartek i w sobotę.
 8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w środę od godz. 16 do 17 i w piątek od godz. 9 do 10.
 9. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przypada w poniedziałek, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła w sobotę.
 10. Dzisiaj Trzeci Zakon Paulinów rozprowadza książki związane z dr Wandą Półtawską.
 11. ŻYCZYMY DZIECIOM, MŁODZIEŻY I WSZYSTKIM WYPOCZYWAJĄCYM PIĘKNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI I URLOPÓW. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI!