Ogłoszenia duszpasterskie 22.12.2019

 1. Adoracja NS w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30. Podczas adoracji możliwość spowiedzi św.; Apel Jasnogórski – sobota godz. 21; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP – niedziela godz. 7:30.
 2. Ostatnie Roraty będą w poniedziałek o godz. 18. Zapraszamy także tych, którym jeszcze nie udało się uczestniczyć w tegorocznych Roratach.
 3. W Wigilię Bożego Narodzenia Msza św. tylko o godz. 7 w górnym kościele. Tradycyjną Pasterkę przeżywać będziemy o północy. W I i II Święto Bożego Narodzenia Msze św. odprawimy wg porządku niedzielnego. W II święto zbiórka przed kościołem na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
 4. Spotkania grup duszpasterskich: Zbiórka wszystkich ministrantów i rozdzielenie funkcji przed Pasterką – wtorek godz. 23; zespół młodzieżowy Fide Deo – czwartek godz. 11 i niedziela godz. 11.
 5. Dziękujemy za dostarczoną żywność oraz za żywność pozostawioną w Chacie Polskiej dla potrzebujących a także za paczki świąteczne dla dzieci. Przed kościołem zbiórkę przeprowadza Caritas naszej parafii. Bóg zapłać!
 6. Duszpasterstwo Młodzieży Radość wyjeżdża do Wrocławia na Europejskie Spotkanie Młodych w terminie od 28 grudnia do 1 stycznia.
 7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w terminie od 18 do 25 maja 2020 roku. Zapisy do końca stycznia. Program i szczegóły w zakrystii u ks. Radosława.
 8. Pobłogosławione opłatki, świece Caritas oraz sianko można nabyć po Mszy św. w sali portretowej.
 9. Dziękujemy Panom, którzy przywieźli choinki dla naszego kościoła. Dziękujemy młodzieży z DM Radość za wybudowanie pięknego żłóbka i ubranie choinek.
 10. Dzieci zapraszamy na spotkanie przy żłóbku w piątek i w sobotę o godz. 15.
 11. Kolędę rozpoczniemy dopiero po nowym roku 2 stycznia.
 12. Biuro parafialne czynne w najbliższym tygodniu tylko w piątek od godz. 9 do 10.
 13. Nowy numer „Wokół Odkupiciela” do nabycia przed kościołem. Polecamy!
 14. Świąteczny, podwójny „Przewodnik Katolicki” z dołączonym modlitewnikiem „5 minut z Bogiem” w cenie 10 zł. „Misyjne Drogi” w cenie 5 zł.
 15. Zmarli nasi parafianie: śp. Edmund Kuś z ul. Łomżyńskiej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu; śp. Eugeniusz Ogrodowski z ul. Inowrocławskiej – Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 10 a pogrzeb we wtorek o godz. 9:30 na Junikowie; śp. Władysława Szymczak z ul. Kutnowskiej – Msza św. pogrzebowa w piątek o godz. 11:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12:45. Wieczny odpoczynek….