Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek po Mszy św.; Różaniec w środę o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  2. W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego będziemy modlić się w środę podczas Mszy św. o godz. 18. Zapraszamy wszystkich, którzy podjęli się tego dzieła oraz tych, którym ta sprawa leży na sercu. Będzie też błogosławieństwo matek, które pod swoim sercem noszą dziecko.
  3. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg Biblijny – wtorek godz. 19; ministranci starsi – czwartek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19; ministranci młodsi – sobota godz. 10; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.; zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
  4. Wszystkich ministrantów i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. w niedziele o godz. 10, podczas której uroczyście przyjmiemy do grona ministrantów jednego kandydata. Po Mszy św. rodzice wraz z ministrantami, zaproszeni są do sali portretowej na wspólne świętowanie.
  5. Poradnia rodzinna i przedmałżeńska czynna w 1 i 3 środę miesiąca o godz. 18:30 w sali młodzieży.
  6. Kandydatom do bierzmowania z klas 7. Przypominamy o oddawaniu kart zgłoszeniowych do ks. Radosława.
  7. Dzisiaj Caritas przeprowadza zbiórkę na ubogich i potrzebujących z naszej parafii.
  8. Zebranie z rodzicami dzieci, które pragną przystąpić do I Komunii św. będzie w czwartek 26 września o godz. 19 w kościele. Tylko Rodzic może zgłosić swoje dziecko do tego sakramentu.
  9. Gościmy dzisiaj w naszej parafii osoby z Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji Poznańskiej, które chcą do nas skierować krótkie słowo nt. tego czym ten wolontariat jest i jak on funkcjonuje.

ks. prob. Tomasz Buliński