Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2022

 

  1. Składka remontowa i inwestycyjna wyniosła 13039 zł. Na WT UAM i szkoły katolickie zebraliśmy 556 zł a na Caritas Archidiecezji 673 zł. Bóg zapłać.

 

  1. W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego modlić się będziemy w czwartek podczas Mszy św. o godz. 18. Zapraszamy w tym dniu również rodziców oczekujących na narodziny dziecka na specjalne błogosławieństwo.

 

  1. Święto św. Bartłomieja, apostoła przypada w środę. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej przypada w piątek. Msza św. o godz. 18 podczas której odnowimy Jasnogórskie Śluby. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

  1. Młodzież z Duszpasterstwa Młodzieży Radość, która chciałaby pojechać w przyszłym roku na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii proszę by jak najszybciej zapisała się na stronie duszpasterstwa. Młodzież spoza tej Wspólnoty proszona jest o kontakt z księdzem proboszczem.

 

  1. Piesza pielgrzymka do Tulec wyruszy z naszej parafii w niedzielę 4 września o godz. 7.

 

  1. Parafialna pielgrzymka na Kaszuby wyruszy 5 września. Wpłata pozostałej kwoty pieniędzy będzie w sobotę 27 sierpnia o godz. 19 w sali młodzieży.

 

  1. Nasza parafia będzie likwidować ok. 30 metrów parkanu po obu stronach windy, który jest w bardzo dobrym stanie, ponieważ był pod zadaszeniem. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

  1. Zmarł śp. Bronisław Przybył l. 78 z ul. Zambrowskiej; pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek…
  2. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu czynne we wtorek, w środę i w piątek po wieczornym nabożeństwie.