Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021

 

 

  1. Zamontowaliśmy bezdotykowe kropielnice z wodą święconą. Po podłożeniu ręki zapali się zielona kontrolka i w tym momencie wypłyną trzy krople wody święconej. Jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli ofiarę na kropielnice.

 

  1. Na remonty i inwestycje wpłynęło przed tygodniem 14509 zł. Bóg zapłać! Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjonarzom „Ad Gentes”.

 

  1. Nabożeństwa w najbliższym tygodniu: adoracja Najświętszego Sakramentu – w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30; do Miłosierdzia Bożego – we wtorek; różaniec – w środę o 17:30; do MB Nieustającej Pomocy – w środę; Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych – w piątek o godz. 18:30; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21, Godzinki w niedzielę o godz. 7:30; Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 17.

 

  1. Zbiórka ministrantów starszych online w czwartek o godz. 19; Spotkanie „Duszpasterstwa Młodzieży Radość” w piątek podczas Mszy św. o godz. 18 i Drogi Krzyżowej o 18:30 . Próba zespołu młodzieżowego „Fide Deo” w sobotę o godz. 10 i w niedzielę o godz. 11.

 

  1. Kandydaci do bierzmowania będą mieć spotkania online: klasy 8 – grupa animatorki Ani – we wtorek o godz. 19. Dodatkowy termin dla wszystkich, którzy nie byli obecni na spotkaniu swojej grupy – w czwartek o godz. 20. Sposób logowania na spotkanie podany jest na stronie internetowej naszej parafii w zakładce: „sakramenty”/„bierzmowanie”.

 

  1. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. będą mieć odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w niedzielę 7 marca o godz. 10. Dzieci przynoszą świecę od chrztu świętego lub inną jeśli się nie zachowała. Obecność obowiązkowa!

 

  1. Jest do nabycia nowy numer naszej parafialnej gazety „Wokół Odkupiciela”.

 

  1. Prosimy o przekazywanie 1% podatku od dochodu na budowę windy do naszego kościoła.

 

  1. Organizujemy kolejną pielgrzymkę parafialną, tym razem na Roztocze, w dniach od 13 do 17 września tego roku. W zakrystii można otrzymać szczegółowy program wyjazdu. Tam też prowadzone są zapisy z wpłatą 300 zł i podaniem adresu oraz numeru pesel.

 

ks. prob. Tomasz Buliński