Ogłoszenia duszpasterskie 20.12.2020

 

  1. Pobłogosławione opłatki, świece Caritas i sianko na stół wigilijny można nabywać w sali młodzieży po Mszach św.

 

  1. Na remonty i inwestycje zebraliśmy przed tygodniem 12884 zł. Za Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej parafii zostanie odprawiona Msza św. dzisiaj o godz. 10. Kwesta na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie wyniosła 1370 zł. Bóg zapłać!

 

  1. Nabożeństwa w najbliższym tygodniu: adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30 – podczas adoracji okazja do spowiedzi św.(spowiedź św. także przed każdą Mszą św.); do Bożego Miłosierdzia we wtorek; Różaniec w środę o 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę; Godzinki w niedzielę o 7:30.

 

  1. Próba zespołu młodzieżowego „Fide Deo” w sobotę i w niedzielę o godz. 11 w kościele.

 

  1. Roraty dla wszystkich do środy włącznie o godz. 18. W środę ostatnie losowanie figurki Matki Bożej.

 

  1. Paterka w tym roku w naszej parafii będzie dodatkowo o godz. 22 oraz tradycyjnie o godz. 24. Te Msze św. będą już z Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Msze święte w Boże Narodzenie w ciągu dnia oraz w II święto jak w niedzielę. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W II święto zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

 

  1. Nowy numer „Wokół Odkupiciela” jest do nabycia przed kościołem a w nim m.in. wspomnienie o zmarłym księdzu kardynale Zenonie Grocholewskim, który był wikariuszem naszej parafii. Ze względu na mniejszą ilość osób w kościele zostało wydrukowanych mniej egzemplarzy gazety i dlatego cena jednego egzemplarza wynosi ok. 4 zł. Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszego czasopisma.

 

  1. Świąteczny „Przewodnik Katolicki” z dołączonym modlitewnikiem „5 minut z Bogiem” w cenie 10 zł.