Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 20.11.2022

 1. Dzisiaj wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 46 przeprowadzają przed kościołem zbiórkę pieniężną w ramach akcji „Serce dla Lwowa”. Bóg zapłać!

 

 1. Do grona ministrantów zostało dzisiaj przyjętych dwóch kandydatów: Adam Michalewicz  i Paweł Grabowski. Gratulujemy i życzymy gorliwości w służbie przy ołtarzu.

 

 1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: Krąg biblijny we wtorek po wieczornym nabożeństwie; Ministranci starsi w czwartek o godz. 19.; Duszpasterstwo Młodzieży Radość w piątek o godz. 19; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki w sobotę o godz. 11; zespół dziecięcy Redemi w niedzielę o godz. 9:30; zespół młodzieżowy Fide Deo w niedzielę o godz. 11 i po Mszy św. w sali młodzieży.

 

 1. Wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej przypada we wtorek. Msza św. o godz. 18 zostanie odprawiona w intencji zespołów Fide Deo i Redemi oraz za naszych organistów. Zapraszamy zespoły w tym dniu na wspólne śpiewanie podczas Mszy św. a po niej na poczęstunek do sali młodzieży. Próba o godz. 17:30 w kościele.

 

 1. W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego modlić się będziemy w piątek podczas Mszy św. o godz. 18. Zapraszamy rodziców czekających na narodziny dziecka na specjalne błogosławieństwo.

 

 1. W przyszłą niedzielę Siostry Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo będą podczas Mszy głosić słowo i zachęcać do przyjęcia cudownego medalika Niepokalanej.

 

 1. Młodzież z DM Radość będzie mieć zabawę andrzejkową w sobotę o godz. 19 wraz z młodzieżą z os. Rusa, którą prowadzą misjonarze z Malty. W niedzielę młodzież wraz z misjonarzami będzie obecna na Mszy św. o godz. 12.

 

 1. Dekanalna pielgrzymka autokarowa do Smolic do sanktuarium maryjnego jako przygotowanie do koronacji będzie w sobotę 3 grudnia. Zapisy z wpłatą 50 zł w zakrystii.

 

 1. Warsztaty dla małżeństw rozpoczną się 26 listopada w par. pw. św. Jadwigi Śląskiej w Poznaniu. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

 1. Biuro parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu we wtorek o godz. 16 i w piątek o godz. 9
 2. Za ławkami można nabyć naszą parafialną gazetę: Wokół Odkupiciela.