Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2019

 1. Dzisiaj przeżywamy odpust parafialny. Sumie odpustowej o godz. 12 przewodniczyć będzie Ks. prał. Mieczysław Nowak. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Uczestnicząc dzisiaj w tej parafii we Mszy św. można uzyskać odpust zupełny dla siebie lub dla jednej duszy w czyśćcu cierpiącej. Warunkami uzyskania odpustu są: nie być przywiązanym do żadnego grzechu; przyjąć dzisiaj Komunię św.; modlitwa w intencjach Ojca św.
 2. Na remonty i inwestycje zebraliśmy przed tygodniem 9312 zł. Bóg zapłać!
 3. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna – zbiórka przed kościołem na Papieskie Dzieła Misyjne.
 4. Członkowie Caritasu naszej parafii przeprowadzą zbiórkę na ubogich i potrzebujących w przyszłą niedzielę.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
 6. Nabożeństwa różańcowe: dla dzieci o godz. 17 a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy!
 7. Pielgrzymi, którzy w tym roku odbyli parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela będą mieć spotkanie w najbliższą środę o godz. 19:30 w sali młodzieży. Serdecznie zapraszamy!
 8. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg biblijny – wtorek po Mszy św.; ministranci starsi – czwartek godz. 19; Rady Duszpasterska i Ekonomiczna – czwartek godz. 20 – sala młodzieży; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00; ministranci młodsi – sobota godz. 10; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.; zespół dziecięcy Redemi – piątek godz. 17:45 w szklarni na probostwie i niedziela godz. 9:30.
 9. Kandydaci do bierzmowania z klas 7 będą mieć spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12 w sali młodzieży.
 10. Wyjazd młodzieży na Forum do Pniew, będzie w najbliższy piątek o godz. 15:30 sprzed probostwa. Powrót w niedzielę przed południem.
 11. Dzisiaj odbywa się liczenie osób uczęszczających na Mszę św. oraz przyjmujących Komunię świętą.
 12. Zmarli nasi parafianie: ś.p. Marian Sobczak z bloku 50 oraz ś.p. Anita Skorupińska z ul. Czerniejewskiej. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek….