Ogłoszenia duszpasterskie 2.10.2022

 1. Podczas kwesty przeprowadzanej przez członków Caritas parafii na potrzebujących, wpłynęło 1270 zł. Bóg zapłać!

 

 1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Za zmarłych i żyjących Członków Żywego i Nieustającego Różańca zostanie odprawiona Msza św. w poniedziałek o godz. 18.

 

 1. W intencji pana generała Jana Podhorskiego zostanie odprawiona Msza św. w poniedziałek o godz. 18, podczas której Pan Generał otrzyma medal „Za zasługi dla parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Poznaniu”. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na tą podniosłą uroczystość.

 

 1. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. bp Jan Glapiak w najbliższy piątek podczas Mszy św. o godz. 18. Polecamy naszą młodzież modlitwie parafian. Obowiązkowe próby przed bierzmowaniem we wtorek i w czwartek o godz. 19 w kościele. Spowiedź św. dla młodzieży i jej rodzin we wtorek o godz. 19:45.

 

 1. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie od godz. 16:30 do 17:30. Msza św. wynagradzająca za grzechy raniące Najświętsze Serce Jezusa o godz. 18. Nie będzie Mszy św. młodzieżowej o godz. 19:30. Młodzież zapraszamy na godz. 18. Do chorych i starszych ks. proboszcz uda się z posługą sakramentalną w piątek. Początek o godz. 8.

 

 1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy każdego dnia o godz. 17:30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Ze względu na bierzmowanie w piątek wyjątkowo różaniec będzie w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej. Dzieci zapraszamy na różaniec w piątek na godz. 17.

 

 1. Możliwość zamówienia szatek komunijnych i zakupienia książeczek, różańców, medalików i innych dewocjonaliów będzie 11 października o godz. 19 w sali portretowej. Prosimy przyjść z dzieckiem by panie mogły wziąć miarę.

 

 1. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: Krąg Biblijny we wtorek po nabożeństwie wieczornym; Duszpasterstwo Młodzieży Radość w piątek Msza św. o godz. 18; wszyscy ministranci w sobotę o godz. 10 wyjście sportowe; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki w sobotę o godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo w sobotę o godz. 12 i w niedzielę o godz. 11; zespół dziecięcy Redemi w niedzielę o godz. 9:30.

 

 1. Siostry Szarytki z ul. Mińskiej przekazały 2,5 tyś. zł na remonty i inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać!

 

 1. Za tydzień w kościele w Polsce przeprowadzone będzie liczenie wiernych uczęszczających na niedzielną Mszę św. oraz przystępujących do Komunii św.

 

 1. Jest nowy numer „Małego Przewodnika Katolickiego” dla dzieci w cenie 8 zł.

 

 1. Zmarła śp. Alicja Dobak l. 54, która od kilku miesięcy przebywała na ZOLu przy ul. Mogileńskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek w Obrzycku a pogrzeb zaraz po niej na parafialnym cmentarzu. Wieczny odpoczynek…