Ogłoszenia duszpasterskie 2.08.2020

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30; Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek; Różaniec w środę o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki w niedzielę o godz. 7:30.
  2. Z racji 2 niedzieli miesiąca za tydzień przeprowadzimy składkę remontową i inwestycyjną. Cały czas jesteśmy w trakcie załatwiania pozwolenia na rozpoczęcie budowy szybu windy przy naszym kościele.
  3. W tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek jest święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 18 będziemy modlić się o nowe powołania do służby w kościele oraz za powołanych. Msza św. wynagradzająca za grzechy raniące Najświętsze Serce Pana Jezusa w piątek o godz. 18 poprzedzone litanią do NSPJ. Spowiedź św. w piątek od godz. 16:30 do 17:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30 do 18. Do chorych uda się tylko ks. proboszcz po wcześniejszym zgłoszeniu. Początek w piątek o godz. 8.
  4. W lipcu i w sierpniu Msze św. w tygodniu tylko o godz. 18. Nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 12. Wszystkie Msze św. ze względu na epidemię odprawiane są w górnym kościele.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i w środę od godz. 16 do 17.
  6. Dzisiaj dzieci z Duszpasterstwa Boże Dzieciaki wyjechały na kilka dni do Zaniemyśla. Wyjazd ministrantów do Błażejewa w środę o godz. 8 sprzed probostwa.
  7. Jest do zabrania kolejny biuletyn Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”.
  8. Zmarła ś.p. siostra Cecylia Stalmierska, która przeżyła 101 lat. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 10 w kaplicy Sióstr Miłosierdzia przy ul. Mińskiej poprzedzona różańcem o godz. 9:30. Pogrzeb w Kórniku o godz. 12:30. Wieczny odpoczynek…