Ogłoszenia duszpasterskie 2.02.2020

 1. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwość i piękne spotkania. Rodziny, które nie miały w tym roku kolędy, prosimy aby zabrały książeczkę kolędową, która jest wyłożona na stoliku przy gazetach. Więcej informacji na temat kolędy podamy podczas podsumowania minionego roku.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Klasztory Klauzurowe.
 3. Biuro parafialne czynne w najbliższym tygodniu we wtorek i w środę od godz. 16 do 17.
 4. Zachęcamy do przekazania 1% podatku od dochodu na budowę windy do naszego kościoła. Ulotki znajdują się przy gazetach.
 5. Jerycho Różańcowe odbywa się przez cały tydzień u franciszkanów na Wzgórzu Przemysława. Młodzież z naszej parafii poprowadzi różaniec we wtorek o godz. 20. Po różańcu Apel Jasnogórski. Zakończenie czuwania naszej parafii o godz. 22. Wyjście młodzieży na tramwaj o godz. 19:10 sprzed kościoła.
 6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od 16:30 do 17:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30 do 18. Msza św. wynagradzająca za grzechy raniące Najświętsze Serce Pana Jezusa o godz. 18. Objazd chorych i starszych z posługą sakramentalną: czwartek – osiedle po stronie kościoła, piątek – bloki przy ul. Krańcowej, sobota – osiedle po drugiej stronie ul. Warszawskiej. Początek godz. 8.
 7. Nabożeństwa w najbliższym tygodniu: poniedziałek – Różaniec godz. 17:30 i Msza św. w int. zmarłych i żyjących Członków Żywego Różańca oraz adoracja NS po Mszy do godz. 19:30; wtorek – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia; środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; czwartek – nabożeństwo powołaniowe; sobota – Apel Jasnogórski godz. 21; niedziela – godzinki godz. 7:30.
 8. Proszę by młodzież z DM Radość zapisywała się na spotkanie młodzieży face2face, które odbędzie się w niedzielę 9 lutego w Kórniku od godz. 17 do 20 w hali Oaza.
 9. Organizujemy kolejny wyjazd na Podlasie od 14 do 17 września. Program oraz zapisy z wpłatą 200 zł. w zakrystii.
 10. Dzieci I komunijne będą miały odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w niedzielę 16 lutego podczas Mszy św. o godz. 10. O godz. 9 wszystkie dzieci I komunijne zgromadzą się w sali młodzieży na spotkaniu z księdzem a rodzice dzieci w tym samym czasie na spotkaniu z katechistą. Prosimy pamiętać o świecach. Niech to będą świece od chrztu a jeśli się nie zachowały to nowe świece. Na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz na spotkanie z katechistą o godz. 9 zapraszamy również rodziców chrzestnych.
 11. Kto nie nabył w ubiegłym tygodniu nowego numeru „Wokół Odkupiciela” może to uczynić przed kościołem.