Ogłoszenia duszpasterskie 19.07.2020

  1. Składka inwestycyjna wyniosła 8295 zł. Bóg zapłać!
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30; Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek; Różaniec w środę o godz. 17:30 poprowadzony przez członków Żywego Różańca; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki w niedzielę o godz. 7:30;
  3. W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego odprawiona zostanie Msza św. w sobotę o godz. 18. Zapraszamy również rodziców, którzy czekają na narodziny dziecka.
  4. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie ma rannych Mszy św. Msze św. niedzielne o godz. 8, 10 i 18. Wszystkie Msze św. w czasie pandemii odprawiane są w górnym kościele.
  5. Biuro parafialne czynne według stałego porządku.
  6. W poniedziałek o godz. 5 ponad 30 osobowa grupa młodzieży z Duszpasterstwa Młodzieży Radość wyjeżdża na 12 dniowe rekolekcje w Beskidy do Lipnicy Wielkiej. Wspierajmy naszą młodzież modlitwą.
  7. Od poniedziałku zastępować nas będzie ojciec franciszkanin Otton Handzel z Miejskiej Górki.
  8. W środę obchodzimy święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy, patronki Europy a w sobotę święto św. Jakuba apostoła.
  9. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych za tydzień po każdej Mszy św. począwszy od soboty wieczór. Kapłan będzie stał z wodą święconą przed probostwem przy ul. Trzemeszeńskiej. Tam prosimy podjeżdżać.
  10. Zmarł śp. Jarosław Nowak z ul. Kwiryny. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek…