Ogłoszenia duszpasterskie 18.09.2022

 1. Na remonty i inwestycje wpłynęło przed tygodniem 9303 zł. Bóg zapłać!

 

 1. Dzisiaj zbiorka przed kościołem na WT UAM i szkoły katolickie.

 

 1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Ze względu na prace prowadzone w kaplicy, kaplica MB Fatimskiej będzie nieczynna w środę po rannej Mszy św.

 

 1. Kaplica MB Fatimskiej ma służyć w niedzielę także jako miejsce dla rodziców z dziećmi, które nie potrafią jeszcze zachować spokoju w kościele. Szyby w kaplicy są grube i z folią więc dobrze wygłuszają. Prosimy tylko by dzieci nie wchodziły do prezbiterium.

 

 1. Trwają zapisy na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w przyszłym roku w Portugalii. To już ostatni czas by się dołączyć do wyjazdu z naszą parafią i archidiecezją.

 

 1. Kandydaci do bierzmowania z klasy 8 mają spotkanie po Mszy św. o godz. 12 w kościele. Kandydaci ze szkoły ponadpodstawowej proszeni są o przynoszenie dokumentów do zakrystii.

 

 1. W intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego modlić się będziemy w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10. Na tą Mszę św. zapraszamy także rodziców czekających na narodziny dziecka na specjalne błogosławieństwo.

 

 1. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I spowiedzi i I Komunii św. odbędzie się za tydzień po Mszy św. o godz. 10. Obecność obowiązkowa!

 

 1. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: Krąg Biblijny we wtorek po nabożeństwie wieczornym; ministranci starsi w czwartek o godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość w piątek o godz. 19; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki w sobotę o godz. 11; wszyscy ministranci w sobotę o godz. 10; zespół młodzieżowy Fide Deo w sobotę o godz. 12 i w niedzielę o godz. 11; zespół dziecięcy Redemi w niedzielę o godz. 9:30. Poszukujemy osób dorosłych do prowadzenia zespołu dziecięcego.

 

 1. Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty przypada w środę. Msze św. o godz. 7 i 18.

 

 1. Zmarli: śp. Krystyna Dylewicz l. 94 z DPSu przy ul. Mińskiej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu; śp. Kazimiera Wencek l. 85 z DPSu przy ul. Mińskiej. Pogrzeb będzie się w środę w Jarocinie. Wieczny odpoczynek….