Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019

  1. Na remonty i inwestycje zebraliśmy 9488 zł. Bóg zapłać! Mamy już wybrany model kabiny windy. Czekamy teraz na oferty firm, które zajmują się produkcją szybu windy. Chcemy by szyb był przeszklony, by wizualnie odciążyć całą bryłę kościoła.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek; różaniec w środę o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  3. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg biblijny – wtorek; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – warsztaty – sobota godz. 13-17:30 sala młodzieży; zespół dziecięcy Redemi – piątek godz. 17:45 na probostwie.
  4. Wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej przypada w piątek. Z tej okazji zespół młodzieżowy Fide Deo w sobotę po Mszy św. o godz. 18 zaprasza na 45 minutowy koncert.
  5. Zespół młodzieżowy Fide Deo chętnie przyjmie młodzież śpiewającą oraz grającą na różnych instrumentach klasycznych. Można się zgłaszać po Mszach św. niedzielnych o godz. 12, na których zespół śpiewa, lub podczas prób w soboty od godz. 12 do 13 do sali młodzieży.
  6. Schola Chrystusowe Promyki ze Swarzędza śpiewać będzie za tydzień na Mszy św. o godz. 10. Po Mszy św. dzieci zaśpiewają jeszcze kilka utworów.
  7. Za tydzień gościć będziemy członków Akademickiego Koła Misjologicznego im. dr Wandy Błeńskiej. Studenci skierują do nas słowo a po Mszach sprzedawać będą różne rzeczy z krajów, w których AKM było na doświadczeniach misyjnych w Izraelu i Ghanie.
  8. Trwa zbiórka żywności dla potrzebujących. Żywność należy dostarczyć do 16 grudnia do Caritasu Parafialnego w poniedziałki od 16 do 17:30. Jest też wystawiony kosz w Chacie Polskiej do którego można składać zakupione w sklepie produkty.
  9. Zmarli nasi parafianie: śp. Zbigniew Kubicki z ul. Krańcowej z bloku 54 – pogrzeb odbył się w minionym tygodniu; śp. Teresa Tyblewska z ul. Goplańskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 9:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 10:40; śp. Waldemar Konieczny z ul. Warszawskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek o godz. 11:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12:45. Wieczny odpoczynek….

ks. prob. Tomasz Buliński