Ogłoszenia Duszpasterskie 17.02.2019

 

 1. Na remonty i inwestycje w naszej parafii zebraliśmy przed tygodniem 9867 zł. Bóg zapłać!
 2. Członkowie Caritas Parafialna zbierają ofiary na biednych i potrzebujących naszej parafii.
 3. W naszym kościele chcemy w tym roku postawić balaski, przy których będziemy przyjmować Komunię świętą. Projekt balasek został złożony do komisji liturgicznej w celu jego zatwierdzenia. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę na budowę balasek to będzie to mógł uczynić w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.
 4. Rycerze Kolumba serdecznie dziękują za złożone ofiary na prześladowanych chrześcijan.
 5. Organizujemy pielgrzymkę na Podlasie od 16 do 20 września. Zapisy w zakrystii.
 6. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg Biblijny – wtorek godz. 19, ministranci starsi – czwartek godz. 18:40 – wyjście sprzed kościoła na kręgle, Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19 – spotkanie z siostrą Martą z naszej parafii ze Zgromadzenia Sióstr św. Dominika Prowincji Amerykańskiej, ministranci młodsi i kandydaci – sobota godz. 10, Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11, zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11, zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
 7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: klasy 7 – w niedzielę po Mszy św. o godz. 12 w sali młodzieży, klasy 8 i gimnazjalne – w niedzielę 24.02 po Mszy św. o godz. 12 w kościele.
 8. Spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych odbędzie się w niedzielę 24.02 po Mszy św. o godz. 10 w kościele a spotkanie dzieci, które pragną przystąpić do I komunii św. – w tym samym czasie tylko w salce młodzieży. Dzieci przynoszą na to spotkanie owieczki, które otrzymują podczas Mszy niedzielnych.
 9. Nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu – w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, do Bożego Miłosierdzia – we wtorek, Różaniec – w środę o 17:30,   do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.
 10. Przypominamy, że od poniedziałku do soboty , od rana do 17:30 otwarty jest dolny kościół. Zachęcamy do wstępowania!
 11. Tak jak w ubiegłym roku można przekazać 1% podatku na budowę windy w naszym kościele. Kartki z potrzebnymi informacjami na ten temat znajdują się przy gazetach.
 12. Zapraszamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Można zabierać bezpłatne egzemplarze dwumiesięcznika „Miłujcie się”.
 13. Zmarli nasi parafianie ś.p. Stanisław Maj z ul. Krańcowej z bloku nr 50. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 10:30 a pogrzeb na Miłostowie od Warszawskiej o godz. 12 oraz śp. Stanisław Idziak z ul. Krańcowej z bloku nr 52. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę o godz. 12:30 a pogrzeb na Miłostowie od Warszawskiej o godz. 14:15. Wieczny odpoczynek….