Ogłoszenia Duszpasterskie 16.12.2018

 1. Dzisiejsza składka przeznaczona zostanie na ogrzewanie kościoła i salek parafialnych. Bóg zapłać!
 2. Gościmy ks. proboszcza Marka Brdęka z Jeżewa, który głosi kazania a po Mszy św. zbiera ofiary na remont kościoła, w którym sprawuje posługę.
 3. Składka remontowa i inwestycyjna, którą przeprowadziliśmy przed tygodniem wyniosła 20597 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy!
 4. Prosimy o dostarczenie paczek na święta „Dar serca” dla dzieci .
 5. W poniedziałek rozpoczynamy ostatni tydzień spotkań roratnich. Msza św. o godz. 18. Może rodzice przyprowadzą na roraty dzieci, które jeszcze nie znalazły czasu na tą wyjątkową Mszę św.? Prosimy by w piątek dzieci przyniosły na roraty planszę z naklejonymi obrazkami.
 6. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg biblijny – wtorek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 18 Msza św. roratnia a o godz. 19 spotkanie opłatkowe; Ministranci młodsi i starsi – sobota godz. 10; zespół dziecięcy „Redemi” – niedziela godz. 9:30; zespół młodzieżowy „Fide Deo”- piątek godz. 18 Msza św. i spotkanie opłatkowe oraz sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.
 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30.
 2. Członkowie Żywego Różańca prowadzą różaniec w środę o godz. 17:30.
 3. Młodzież wychodzi na koncert Skowronków sprzed kościoła w niedzielę o godz. 16:50.
 4. Duszpasterstwo Młodzieży Radość buduje żłóbek i ubiera choinki w czwartek o godz. 19.
 5. W sali portretowej można nabywać pobłogosławione opłatki oraz świece Caritas. Młodzież z Duszpasterstwa Młodzieży Radość także w sali portretowej rozprowadza sianko na stół wigilijny a także książki papieża Franciszka „Siła powołania” w cenie
 6. 25 zł. oraz płyty z kolędami zespołu Spontaneo, prowadzonego przez dobrze nam znaną panią Dorotę Czerwińską. Cena płyty 30 zł.
 7. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela.
 8. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.
 9. Podczas ostatnich rorat w piątek o godz. 18 będziemy żegnali ks. Jarosława Czyżewskiego. Prosimy o zorganizowanie się wszystkich grup parafialnych(dekret).
 10. Zmarli ś.p. Jan Sobolewski – pogrzeb odbył się w czwartek ś.p. Czesław Kiziorek – pogrzeb odbył się w piątek, ś.p. Irena Korbońska – pogrzeb odbył się w piątek i ś.p. Stefan Konieczny – Msza św. pogrzebowa nie została zamówiona, pogrzeb będzie  w piątek na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12. Wieczny odpoczynek…..