Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021

  1. Składka remontowa i inwestycyjna wyniosła 15510 zł. Bóg zapłać! Za tydzień Caritas naszej parafii przeprowadzi przed kościołem kwestę na rzecz potrzebujących.

 

  1. Nabożeństwo majowe każdego dnia po wieczornej Mszy św. Po nabożeństwie majowym nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego; Adoracja NS – w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30; różaniec – w środę o godz. 17:30; Apel Jasnogórski – w sobotę o godz. 21; Godzinki – w niedzielę o godz. 7:30.

 

  1. Zbiórka ministrantów starszych w czwartek o godz. 19 a ministrantów młodszych i kandydatów w sobotę o godz. 10 – zapraszamy na zbiórkę także chłopaków, którzy chcą zostać ministrantami. Spotkanie „Duszpasterstwa Boże Dzieciaki” w sobotę o godz. 11 w sali młodzieży. Próba zespołu dziecięcego „Redemi” w niedzielę o godz. 9:30 w kościele. Próba zespołu młodzieżowego „Fide Deo” w sobotę o godz. 12 i w niedzielę o godz. 11. Spotkanie „Duszpasterstwa Młodzieży Radość” w piątek o godz. 19.

 

  1. Czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego poprowadzone przez zespół młodzieżowy „Fide Deo” – w sobotę o godz. 20, zakończone Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy!

 

  1. Pragniemy poinformować, że w tym roku odbędzie się procesja Bożego Ciała. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy.

 

  1. Zmarli: śp. Aniela Bilecka z ul. Mińskiej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu; śp. Jerzy Braniecki z ul. Toruńskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę o godz. 9:30 a pogrzeb na Górczynie o godz. 11:30; śp. Barbara Sowa z ul. Łomżyńskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę o godz. 7:45 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 9:20. Wieczny odpoczynek…