Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020

  1. Składka inwestycyjna wyniosła 7943 zł. Dzisiaj w Światowy Dzień Ubogich zbiórka przed kościołem na Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Bóg zapłać!

 

  1. Nabożeństwa w najbliższym tygodniu: adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30; do Bożego Miłosierdzia we wtorek; Różaniec w środę o 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę; Godzinki w niedzielę o godz. 7:30.

 

  1. Msza św. z udziałem Duszpasterstwa Młodzieży Radość w piątek o godz. 18.

 

  1. Przyjmujemy intencje na nowy rok. Można rezerwować Msze św. mailowo.

 

  1. W „Chacie Polskiej” jest wystawiony kosz na żywność dla potrzebujących.

 

  1. Przypominamy, że z naszego kościoła odbywa się transmisja wszystkich nabożeństw. Można uczestniczyć w transmisji np. poprzez stronę internetową naszej parafii.

 

  1. Z tyłu kościoła znajduje się naczynie z fragmentami Pisma Świętego. Można wylosować karteczkę i zastanowić się nad krótkim Słowem Bożym.

 

  1. Przy stolikach z gazetami znajdują się stojaki. Wszystkie znajdujące się na nich gazety można zabierać nieodpłatnie do domu. Opłaty wnosimy tylko za „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki” oraz za „Misyjne Drogi”.

 

  1. Zmarli: śp. Barbara Woźniak z ul. Nieszawskiej 17. Msza św. nie została zamówiona, pogrzeb w poniedziałek na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 12:45; śp. Barbara Gabryelska z DPSu przy ul. Mińskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona na Nowinie w środę o godz. 11 a pogrzeb na miejscowym cmentarzu zaraz po Mszy św. Pogrzeb śp. Antoniego Rolirada odbędzie się w środę o godz. 14:15 na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej a Msza św. przed pogrzebem o godz. 12:30. Wieczny odpoczynek….