Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019

 1. Na remonty i inwestycje zebraliśmy przed tygodniem 9016 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy!
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, w czasie adoracji spowiedź; Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek po Mszy św.; Różaniec w środę o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę; Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21:00; Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
 3. Spotkania grup duszpasterskich: ministranci starsi – czwartek godz. 19; Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19; wszyscy ministranci i kandydaci – sobota godz. 10 przed kościołem w strojach sportowych; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11; zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11.; zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
 4. Młodzież z DM Radość zebrała na organizację Dnia Wspólnoty 843 zł. Bóg zapłać!
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 7 wraz z rodzicami – dzisiaj po Mszy o godz. 12. Będzie to spotkanie organizacyjne, na którym będą zapisy na rozpoczęcie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
 6. Poradnia rodzinna i przedmałżeńska czynna w 1 i 3 środę miesiąca o godz. 18:30 w sali młodzieży.
 7. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu wyjątkowo tylko w czwartek od godz. 16 do 17.
 8. Dzisiaj przeprowadzamy zbiórkę przed kościołem na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
 9. Prosimy by dzieci po Mszy św. o godz. 10 zabierały kartoniki z owieczką, na których znajdują się pytania. Co tydzień losujemy nagrody. Obowiązkowo obrazki zabierają dzieci, które przygotowują się do I komunii św. Jeśli dziecko jest na Mszy o innej godzinie to po owieczkę przychodzi do zakrystii.
 10. Zebranie z rodzicami dzieci, które pragną przystąpić do I Komunii św. będzie w czwartek 26 września o godz. 19 w kościele. Tylko Rodzic może zgłosić swoje dziecko do tego sakramentu.
 11. W poniedziałek wyrusza z naszej parafii pielgrzymka na Podlasie. Zbiórka pielgrzymów przed kościołem o godz. 4:45. Wyjazd o godz. 5. Życzymy wielu owoców tego pielgrzymowania!
 12. Zachęcamy do nabywania naszej parafialnej gazety „Wokół Odkupiciela.”   
  ks. prob. Tomasz Buliński