Ogłoszenia duszpasterskie 14.07.2019

 

  1. Dzisiaj przeprowadzamy zbiórkę na remonty i inwestycje. Msza św. o godz. 8 odprawiona jest za Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej parafii. W ubiegłym tygodniu zakończył się remont jadalni na probostwie. Z przyczyn niezależnych od naszej parafii wydłużają się sprawy związane z postawieniem szybu windy przy kościele. Na życzenie księdza biskupa sporządzone zostały nowe projekty balasek. Zamówione zostały zestawy stołów i ław na polanę piknikową. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają te wszystkie prace i projekty.
  2. Nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu w poniedziałek. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek, Różaniec w środę o godz. 17:30, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę, Apel Jasnogórski w sobotę o godz. 21. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz. 7:30.
  3. Ministranci wyjeżdżają z ks. Radosławem na wakacje do Warszawy we wtorek o 12:30 sprzed kościoła.
  4. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Kapłan będzie stał przed probostwem i poświęci samochody przejeżdżające ul. Trzemeszeńską.
  5. Biuro Parafialne czynne jest we wtorek i w środę od godz. 16 do 17 i w piątek od godz. 9 do 10. Caritas Parafialna przyjmuje w poniedziałek od 16 do 17:30.
  6. Oprócz „Przewodnika Katolickiego” jest do nabycia kolejny numer „Misyjnych Dróg” w cenie 5 zł.