Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2022

 

 1. Dzisiaj przeprowadzamy składkę remontową i inwestycyjną. W ostatnim tygodniu została wycyklinowana posadzka w pomieszczeniu gdzie znajdują się konfesjonały oraz zostały zamontowane głośniki sufitowe w kaplicy MB Fatimskiej. Bóg zapłać! Za Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej parafii zostanie odprawiona Msza św. o godz. 10.

 

 1. Na Caritas Parafii zebraliśmy 1250 zł. Bóg zapłać!

 

 1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę. Do grona ministrantów przyjmiemy dwóch kandydatów Adama i Pawła podczas Mszy św. o godz. 10. Na tę uroczystość i spotkanie przy kawie zapraszamy wszystkich ministrantów z rodzicami.

 

 1. Zapraszamy w tygodniu do kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Spotkania grup duszpasterskich w najbliższym tygodniu: Krąg Biblijny we wtorek po nabożeństwie; Duszpasterstwo Młodzieży Radość w piątek o godz. 19; wszyscy ministranci w sobotę o godz. 10; Duszpasterstwo Boże Dzieciaki w sobotę o godz. 11; zespół dziecięcy Redemi w niedzielę o godz. 9:30; zespół młodzieżowy Fide Deo w niedzielę o godz. 11 i po Mszy św. w sali młodzieży.

 

 1. Dekanalna pielgrzymka autokarowa do Smolic do sanktuarium maryjnego jako przygotowanie do koronacji będzie w sobotę 3 grudnia. Zapisy z wpłatą 50 zł w zakrystii.

 

 1. Za tydzień wolontariusze ze szkoły podstawowej nr 46 przeprowadzą przed kościołem zbiórkę pieniężną w ramach akcji „Serce dla Lwowa”.

 

 1. Warsztaty dla małżeństw rozpoczną się 26 listopada w par. pw. św. Jadwigi Śląskiej w Poznaniu. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

 1. Biuro parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu we wtorek i w środę po Mszy św. wieczornej tak długo jak będą interesanci i w piątek od godz. 9 do 10.

 

 1. Od minionego tygodnia dokonujemy rezerwacji intencji Mszy świętych na przyszły rok.

 

 1. Zmarł śp. Łukasz Biegański l. 34 z ul. Mińskiej. Msza św. zostanie odprawiona w czwartek o godz. 11:15 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 12:45. Wieczny odpoczynek…