Ogłoszenia duszpasterskie 10.07.2022

  1. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na remonty i inwestycje. W ostatnim czasie poddaliśmy renowacji kilka kielichów, paten oraz monstrancję. W drugiej połowie lipca zostaną dostarczone nowe konfesjonały, które staną we wnęce pod chórem, która zostanie przeszklona. Do prezbiterium zamówiliśmy cokoliki. Za Ofiarodawców i Dobrodziejów parafii zostanie odprawiona Msza św. o godz. 18. Bóg zapłać!

 

  1. Biuro parafialne w najbliższym tygodniu czynne we wtorek, w środę i w piątek po wieczornej Mszy św.

 

  1. Kaplica dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu czynna jest od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 18.

 

  1. Wakacyjny układ nabożeństw: W niedzielę Msze św. o godz. 8, 10 i 18 a w tygodniu tylko o godz. 18.

 

  1. W ramach Duchowej Pielgrzymki na Jasną Górę zostanie odprawiona w naszej parafii Msza św. w poniedziałek o godz. 18, podczas której będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny, wszystkich rządzących i obywateli. W tym dniu przypada święto św. Benedykta, patrona Europy.

 

  1. W środę 13 dzień miesiąca. Msza św. o godz. 18 z formularza o Matce Bożej Fatimskiej a po Nowennie procesja z figurą wokół kościoła.

 

  1. 2 rocznica śmierci kardynała Zenona Grocholewskiego przypada w niedzielę. Msza św. za duszę śp. Kardynała zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18.

 

  1. Zmarła śp. Irena Szczepańska l. 90 z ul. Krańcowej 48. Msza św. zostanie odprawiona w środę o godz. 9 a pogrzeb na Górczynie o godz. 11. Wieczny odpoczynek….