Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019

 1. Dzisiaj z racji 2 niedzieli miesiąca składka przeznaczona będzie na inwestycje i remonty. Bóg zapłać!
 2. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg Biblijny – wtorek godz. 19, ministranci starsi – czwartek godz. 19, Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19:00, Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11, zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11, zespół dziecięcy Redemi – sobota godz. 12 w sali portretowej, Animatorzy – sobota godz. 19 probostwo.
 3. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy do zakrystii wraz z rodzicami do ks. Radosława. Zapraszamy też chłopaków z wyższych klas szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej, do bycia ministrantami.
 4. Mężczyzn, którzy byli kiedyś ministrantami, zapraszamy do służby przy ołtarzu, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 10. Więcej informacji u księży w zakrystii.
 5. Rodzice dzieci I komunijnych, którzy zamówili alby będą mogli je odebrać w sobotę 16.03 o godz. 14:30 w sali młodzieży.
 6. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma swoje spotkania: kl. VII w niedzielę 17.03 po Mszy św. o godz. 12 w sali młodzieży; kl. III gimnazjum i VIII SP w niedzielę 24.03 po Mszy św. o godz. 12 w kościele.
 7. Rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży ze SP nr 46 i KSW będą od 18 do 20.03. a rekolekcje wielkopostne dla całej parafii rozpoczną się 23.03 i potrwają do 27.03.
 8. Nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu – w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, do Bożego Miłosierdzia – we wtorek, Różaniec – w środę o 17:30, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.
 9. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej:
 • Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17:30
 • Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 18:30
 • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17
 1. Koperty na coroczną daninę diecezjalną zostały wyłożone na stolikach przy gazetach. Daninę składamy w Wielkim Poście do skrzyni, która znajduje się z tyłu kościoła.
 2. Dzień Świętości Życia przeżywać będziemy 25.03 w uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W związku z tym zostały przygotowane deklaracje dla tych osób, które chciałyby podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego. Można je zabrać ze stolika z gazetami.
 3. Prosimy o przekazywanie 1% podatku na budowę windy w naszym kościele. Kartki z potrzebnymi informacjami na ten temat znajdują się przy gazetach.
 4. Kolejny bezpłatny numer dwumiesięcznika „Miłujcie się” na Wielki Post wyłożony jest na specjalnych stojakach. Jest także nowy nr „Wokół Odkupiciela” a w nim między innymi podsumowanie roku duszpasterskiego 2018.
 5. Zmarł nasz parafianin ś.p. Andrzej Ludwig z ul. Krańcowej z bloku nr 60. Msza św. pogrzebowa będzie w środę o godz. 9:45 a pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 11:20. Wieczny odpoczynek…..