Ogłoszenia duszpasterskie 10.02.2019

 1. Gościmy w naszej parafii siostrę Annę Juźwiak ze Skierniewic z Instytutu Królowej Apostołów dla Powołań. W piątek Siostra spotkała się z młodzieżą, potem z dziećmi a podczas Mszy świętych kieruje do nas słowo. Serdecznie witamy!
 2. Dzisiaj przeprowadzamy składkę remontową i inwestycyjną. Za wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej parafii będzie odprawiona Msza św. o godz. 12.
 3. Na Radio Emaus zostały złożone ofiary w wysokości 565 zł.
 4. Za tydzień członkowie Caritas Parafialna zbiorą ofiary na biednych i potrzebujących naszej parafii.
 5. W najbliższą środę na Mszę św. o godz. 18 przybędzie do naszej parafii kopia obrazu Matki Bożej Wspomożycielki Uciśnionych z Aleppo w Syrii. Obraz przywiozą Rycerze Kolumba.
 6. Jest jeszcze kilka miejsc na majową parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela.
 7. Organizujemy pielgrzymkę na Podlasie od 16 do 20 września. Zainteresowani mogą otrzymać program w zakrystii. Tam również można się zapisać.
 8. Proszę zabierać książeczki kolędowe które są wyłożone przy gazetach.
 9. Biuro parafialne czynne w tygodniu we wtorek i w środę od godz. 16 do 17 i w piątek od godz. 9 do 10.
 10. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg Biblijny – wtorek godz. 19, ministranci starsi – czwartek godz. 19, Duszpasterstwo Młodzieży Radość – piątek godz. 19 i sobota godz. 17 zabawa karnawałowa, ministranci młodsi i kandydaci – sobota godz. 10, Duszpasterstwo Boże Dzieciaki – sobota godz. 11, zespół młodzieżowy Fide Deo – sobota godz. 12 i niedziela godz. 11, zespół dziecięcy Redemi – niedziela godz. 9:30.
 11. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: klasy 7 – w niedzielę 17.02 po Mszy św. o godz. 12 w sali młodzieży, klasy 8 i gimnazjalne – w niedzielę 24.02 po Mszy św. o godz. 12 w kościele.
 12. Spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych odbędzie się w niedzielę 24.02 po Mszy św. o godz. 10 w kościele a spotkanie dzieci, które pragną przystąpić do I komunii św. – w tym samym czasie tylko w salce młodzieży.
 13. Nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu – w poniedziałek po Mszy św. do godz. 19:30, do Bożego Miłosierdzia – we wtorek, Różaniec – w środę o 17:30, do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.
 14. Tak jak w ubiegłym roku można przekazać 1% podatku na budowę windy w naszym kościele. Kartki z potrzebnymi informacjami na ten temat znajdują się przy gazetach.
 15. Pojawiły się specjalne stojaki przy stolikach z gazetami, na których znajduje się dwumiesięcznik „Miłujcie się”. Jest to numer darmowy. Liczymy, że po zapoznaniu się z tym czasopismem ktoś zapragnie je zaprenumerować. Serdecznie zachęcamy!
 16. Zapraszamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” oraz „Małego Przewodnika Katolickiego” dla dzieci.